Bosi - Tregim Erotik

Alqi kish mbaruar Universitetin shkëlqyeshëm e megjithatë nuk i kishte ecur të gjente një punë të mirë. Kish konkurruar në disa vende, por gjithëmon fitonin femrat me minifunde. Atij i vinte shumë inat se i kishte pasur përfund si në shkollë ashtu edhe në seks, por ja që ia hidhnin. Alqi ishte djalë i bukur dhe kish shenuar shumë suksese si gjatë shkollës së mesme ashtu edhe asaj të lartë. Ai ishte bjond, shtat hedhur, trup atletik dhe vështirë se i refuzonte ndonjë vajzë. Por me djemtë nuk e kish bërë kurrë. I kujtohej se si një shok i tij kish rënë në dashuri me të dhe ai e kish refuzuar, duke e bërë të vuante, Për ketë e brente pak ndërgjegja, por fundja ai ishte stright dhe nuk mund të dilte nga vetvetja.

Pasi u soll sa andej këndej pa sukses, më së fundi i buzqeshi fati. Duke pirë nga një gotë në një nga lokalet luksoze te Tiranës, shokët e prezantuan me një Boss. Ai ishte i ri dhe simpatik. Ishte pak mbi peshë, por si do ta tregonte se sa i kishte ecur. Të gjithë thonin për të, se ishte i krimbur në para dhe varka i ecte me vela të fryra. Duke biseduar Alqi i tha se kërkonte punë dhe Bossi e ftoi të kalonte të nesërmen nga zyra e tij për të parë se ç’mund të bënte.

Në zyrë e pritën mirë. Ajo ndodhej në katin e13 të një shumëkatëshi të ndërtuar tani së fundi. Bossi nuk e la të priste gjatë dhe sekretarja, një vajzë e hollë dhe elegante e ftoi të futej mbrenda. Zyra ishte mobiluar me shije. Bossi u ngrit pas tryezës së tij të rëndë dhe i zgjati dorën. Pasi u ulën e pyeti se ç’donte për të pirë dhe ai preferoi një krem wisky, siç bënte zakonisht lokaleve. Bossi e pyeti për shumë gjëra dhe më së fundi iu mbush mendja t’i ofronte një vend pune.

Alqi po fluturonte nga gëzimi dhe pranoi ta fillonte punën menjëherë. E prezantuan në zyrë ku ishin edhe dy të tjerë, të gjithë të rinj. Alqi shumë shpejt i tregoi aftësit e tija dhe fitoi besimin dhe simpatin e Bossit. Ai në disa raste bëri që kontratat të ndryshonin në favorin e kompanisë, duke i sjell fitime të dukëshme asaj. Kjo bëri që të ecte me shpejtësi , duke u ngjitur shumë shpejt në majë dhe të bëhej krahu i djathtë i Bossit, i cili s’bënte gjë pa u konsultuar më parë me të. Veçanrisht e suksesshme qe një marrëveshje me një kompani kroate, e cila i forcoi mjaft pozitat e firmës për të cilën ai punonte. Me rastin e nënshkrimit të marrëveshjes u shtrua edhe një darkë në një lokal luksoz buzë detit. U këmbyen shumë dolli dhe Bossi piu mjaft, ndërsa Alqi ruante qartësin mendore dhe ndërhynte shpesh për të ndrequr thënjet e pakontrolluara të shefit të tij, duke e bërë që biseda të mos mirrte kot.

Kur darka kishte mbaruar Bossi ishte bërë thumb. I dhimbte koka dhe i përzihej. Alqi e ndihmojë të ngjitej në dhomë dhe kur e shihte në atë gjendje nuk mund ta linte vetëm. E ndihmojë të zhvishej, pastaj kërkoi të shkonte në banjë, ku i nxorri të gjitha çfarë kishte ngrënë. Bossi s’ ndjehej hiç mirë dhe kërkoi të bënte një dush të ftohët. duke qënë se nuk rrinte dot në këmbë, Alqi e pa se do të duhej të bënte edhe rolin e dados. Që të mos lagej, u zhvesh dhe ai dhe të dy shkuan në kabinën e dushit. Bossin e zhveshi plotësisht ndërsa vet ndenji me të mbathura. Kur uji i vakët filloi tu binte mbi supe, Bossi u mbështet pas tij dhe Alqi ndjeu një gjë të ngrohët, që i lëvizte midis shalëve. Ai e kuptoi që shefit i ishte ngritur, por çfarë nuk mund të presësh nga pija. Pastaj ai mbështeti mjekrën mbi supin e Alqit dhe trupat e tyre u ngjeshën fort pas njëri tjetrit. Bossi mbështeti dorën mbi karin e Alqit, i cili pa dashur filloi të ngrihej. Alqi qëndronte pa lëvizur, duke menduar për situatën, por nuk mund të bënte asgjë për ta ndryshuar atë. Pak nga pak Bossi u ul në gjunjë dhe duke tërhequr të mbathurat e lagura la që palla e ngrehur e Alqit të drejtohej krenare përpara gojës së tij. Ai pa hezituar e mori në gojë e filloi ta thëthinte, duke e Bërë Alqin të çoroditej më shumë, por të mos bënte zë. U deshën vetëm disa thithje dhe Alqi të fillonte ta ndjente kënaqësinë. Fundja një rast ishte ky dhe ndonjë marëzi në gjendje të dehur edhe mund të lejohej. Uji i ftohtë kish filluar ta sillte Bossin në mend por ai nuk po hiqte dorë nga kënaqësia e tij. Por të thuash të vërtetën edhe Alqi nuk po ndjehesh më keq. Pak nga pak Alqit filloi t’i lezetohej, aq sa ta shtynte karin e tij , që të futej më thellë në gojën e Bossit. Ai i lëpiu edhe koqet e fryra të Alqit e pastaj zonat për rreth.

-Dalim! – tha Bossi.

Pasi u thanë Alqi e shtriu në krevat dhe ai i kërkoj të shtrihej pranë tij. Bossi po shihte tavanin dhe Alqi po ashtu, pasi nuk dinte ç’të bënte tjetër. Papritur shefi i u kthye dhe e puthi në buzë. Kari që sapo i ishte ulur filloi ti ngrihej. Atë e ndihmoi edhe dora e Bossit, e cila filloi ta fërkonte me energji. Kur kish marrë formën e plotë Bossi u ngrit dhe i hipi kaluar. u deshën vetëm pak sekonda që Alqi të ndjente se kari i tij po futej në vrimën e bossit. Fillimisht të dy e patën vështirë, por ai e gjeti rrugën për tu futur në thellësi dhe Alqi konstatoi se nuk ishte keq. Bile ai mendoi se nuk ishte aspak keq, por i jipte kënaqësi të plotë. Kur bythët e bossit ishin mbështetur mbi trupin e tij dhe koqet e tyre ishin bashkuar ai i hodhi një herë sytë nga fytyra e shefit dhe pa se ai me sy të mbyllura po shijonte të gjithë kënaqësinë. Filloi të ngrihej e të ulej për ti krijuar disa palpime të këndëshme, të cilat e bënë Alqin të lëshonte një ofshamje, në të cilën shprehej gjithëçka ndjente në ato çaste. Unaza e ngushtë e vrimës e shtërngonte fort, duke bërë që i gjithë kapitali i tij të vibronte për të kryer misionin e ngarkuar sa më mirë. Pas pak Alqi e ndjeu se po i derdhej dhe e paralajmëroi Bossin e tij, por ai i eksituar siç ishte, nuk desh t’ia dinte. Sperma iu derdh vrudhëshëm dhe ai ngeli disa çaste pa frymë. Sepse mendja i shkoi tek djaloshi bjond që e kish dashur aq shumë dhe ai e kishte refuzuar. Por tashmë ajo kishte kaluar dhe ai po provonte kënaqësinë e të tashmes.

Pasi ndenjën disa kohë përkrah njëri tjetrit pa folur, qetësin e prishi Bossi.

-Kam kohë që e pres këtë çast, – i tha. Më pëlqeve që ditën e parë.

– Kurse mua nuk më kish shkuar mendja.

– Pse nuk e ke bërë ndonjëherë?

– Jo. Kjo është e para.

Bossi qeshi.

-Mua më kishin thënë se je ekspert.

Alqi u çudit pak, por e la të kalonte.

-Po ti?

-Histori e vjetër.

Pas pak shefi i kërkoi t’i binte prap. Kësaj here puna ishte më e thjeshtë. Alqi ia ngriti këmbët mbi supet e tij dhe gjeti vrimën tashmë të hapur që t’ia fuste. Për këtë nuk pati ndonjë vështirësi dhe filloi të pomponte, duke qënë shumë pranë fytyrës së tij. Bossi filloi ta puthte e kështu kaluan herën e dytë.

Nga mëngjesi e bënë edhe një herë e kështu e plotësuan ciklin e qejfit.

Kjo i solli një rritje të menjëherëshme të rrogës, gjë për të cilën Alqi kishte shumë nevojë.

Pas disa ditësh e thirrën me urgjencë tek Bossi. I thanë se kishte një punë të rëndësishme. Bossi doli tek dera dhe i tha sekretares, që askush të mos i shqetësonte dhe mbylli derën me çelës. Alqi e kuptoi se çfarë po ndodhte, por fundja ish i detyruar ti bindej dëshirës së atij nga i cili varej.Por fundja ishte punë qejfi dhe ai nuk humbëte gjë. U shtrinë mbi moket, pranë xhamave pasqyrues të shumëkatshit, të cilët nuk linin të shihnje se çfarë bëhej mbrenda. Kësaj here shefi preferoj të qihej lopthi. Alqi ia futi me forcë për ti kujtuar se ishte zot në bythën e tij dhe kjo i solli një rritje të re rroge.

Kështu Alqi po ngjitëte shkallët e karierës, por njëherësh i duhej të pranonte ndaj vetes se kish filluar ti pelqente. Disa herë qe ai që i propozoi ta bënin dhe kështu që puna po ecte.

Por një ditë në zyrën e tij erdhi një djalë i ri dhe shumë i hijshëm. Bossi ia la Alqit ta njihte me punën. Ai nuk ishte shumë i shkathët dhe gjërat i mësonte me vështirësi. Kur Alqi i tha se duhej të tregohej më i kujdesëshëm se mund të humbëte vendin e punës, ai qeshi nën buzë dhe bëlbëzoi:

-Për sa kohë do të kem midis shalëve 22 centimetërshin tim, nuk besoj ta humb këtë vend.

I gjori Alqi e kuptoi menjëherë se tani nuk do të kishte më ngritje rroge. Pas disa kohësh arriti të siguroi një specializim në Amerikë dhe u nis të provonte fatin e tij të ri. Fundja tani kishte mjaft përvojë si t’i dilte punës në krye.

 

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top