Borxhi - Tregim Erotik

Kisha kohë që nuk e kisha shokun tim Tomin. Jo vetëm kishim qene shokë të mire, por kishim pasur edhe disa aventura bashkë që e bënte me te ngushte shoqërinë. Por shpresat për të gjetur parajsën diku jashtë e bënë edhe atë të marrë rrugët, “selametin për me e gjet”. Por ja, kot nuk thonë se mali me mal nuk piqen por njerëzit po. Dhe kështu, nën diellin përvëlues të asaj vere njujorkeze, shoh të ndalojë një djalë i cili me gëzim hapi krahët dhe mu hodh në qafë. Për fat kishte shumë pak njerëz e kështu që nuk tërhiqte vëmendjen. Po si mor Fat këtu qeke, nuk e kisha besu se do takoheshim përsëri. Pasi kaluan përshëndetjet e para, thamë të uleshim diku për të pirë ndonjë kafe. Kur u ulëm dhe pasi kishim thith ajrin e freskut të klimatizerit, filluam të flasim me përzemërsi se ç’bëhesh dhe ku bëhesh. Pastaj e pyes se si i shkojnë punët këtu, në se kish gjetur gjë. Këtu ke sa të duash mjaft të kesh dëshirë. E filloj të më tregonte nja dy gjëra të vogla. Këtu shumica e rasteve gjinden ne internet. Pa të nuk ka jetë. Qeshëm. Por edhe ke ne, kur lidhjet bëheshin me kontakt direkt, s’ishte keq? Të kujtohet si u lidhëm bashkë?  Atë nuk e harroj se ishte hera e parë. Atë mbrëmje isha tek Tomi , se mësonim bashkë. Kur dola për të shkuar në shtëpi, Tomi si zakonisht më shoqëroi deri në krye të rrugicës. Atje, duke këmbyer fjalët e fundit ai u afrua të m puthte në faqe, pastaj u puthëm në buzë dhe u shtrënguam kaq shumë sa po na merrej fryma. Tomi po dridhej nga emocioni, kurse unë jo aq shumë. I fërkova felet e mrekullueshme të bythëve dhe u puqëm njeri me tjetrin. Nëpërmjet stofit të pantallonave karët tonë të ngrehur u puqën njeri me tjetrin. Të pëlqen? – e pyes Tomin. Po,- thotë ai. Atëherë dikush po kalonte dhe ne u ndamë. Do shihemi,- i them. Dhe u largova gjithë emocione. Por që atëherë nuk kishte rënë rasti të ishim vetëm. Por ja që jeta sjellë të papritura. Do të shkonim në një varrim dhe Tomi më thotë të qëndroja se shtëpia e tij ishte vetëm. Kështu kur korteu u nis ne premë për në shtëpi. Aty u zhveshëm për gjysmash e filluam të puthemi. Tomi më tërhoqi dhe ne u palosmë në shtrat unë sipër tij. Nuk kishim ndonjë eksperiencë e kështu që më shumë po fërkoheshim. Aman fute!- më thotë Tomi,- se vdiqa. Ai ngriti këmbët përpjetë dhe unë ia futa. Tomi u hodh përpjetë nga dhimbja. Hiqe, Hiqe! – më tha. Dhe unë ia hoqa. –Jam shumë i ngushtë- më tha. Fillova t’ia hapja me gishta deri sa u përgatit njëfarësoj. Pastaj duke e lyer me shumë pështymë fillova t’ia fus dhe ai e duroi sa ti futej deri në fund. Unë isha i eksituar shumë prandaj mu derdh shpejt. Tomi u vesh i pari. Unë po prisja të kërkonte revanshin, por ai nuk u ndie, si nuk u ndjeva dhe unë… Por herën e dytë më ke trembur vërtetë. Më the se nuk do shkoje në shkollë dhe ishe vetëm. Unë kisha frikë se mos me shihte njeri, megjithëse nuk ishte krim të vizitoje një shok të sëmurë. Por kur hape derën dhe të pash krejt lakuriq, u tmerrova. Nga dritaret e hapura mund të kishe parë njeri, por the se nuk dukej nga perdet. Tani ishte hera e parë që to të shihja ditën. Kishe goxha pallë që kur ishte i ngritur bëhej më madhështor. Me rrinte mendja sikur do të vinte dikush e do na gjente në akt e sipër, por kësaj here, të kujtohet, e bëmë më gjatë. Kësaj here na dukej sikur dinim më shumë. E filluam me një 69-sh. Kari i bëshëm i Tomit, mezi gjente vend në gojën time, prandaj atë më shumë e lëpiva se sa e thitha. Kurse Tomi dukej si më i pjekur, sepse e fuste edhe në gurmaz. Pasi u tunduam një copë here me lëpirje e thithjeje ndjeva se sperma pak nga pak po ngrihej. I thash Tomit të hipte mbi karin tim dhe ta fuste sa të donte dhe si të donte. Kjo qe e suksesshme sepse ai po shtyhej ngadalë, duke e ndjere me shumë kënaqësinë. Pastaj filloj të lëkundej mbi karin tim deri sa e ndjeu farën time ti mbushte vrimën. Kjo herë ishte më e këndshmja. Por e treta ishte ç’ishte. Kisha marrë një dhomë me qera në plazh. Isha vetëm dhe jo pa qëllim. Ndonjëherë gjeja ndonjë zog të hutuar me të cilin përfundonim në krevat. Por shumica ishin miq të vjetër që rikujtonin qejfet qe kishim bërë bashkë dhe vinin që ti përsëritnin. Tomi, të kujtohet që u takuam në plazh dhe kërkove të rrije tek unë. Pasi ndenjëm tek pista e të rinjve deri vonë, shkuam në dhomë. Nga vapa, hapëm dritaret dhe ndeza ventilatorin që të freskohej pak. Bëmë nga një dush dhe u shtrimë në shtrat. Tomi, a je qi me ndonjë djalë tjetër. Po më tha. Gjeta njonin, por mezi ia futa se nuk e duronte. Pastaj i kam ra një burri që megjithëse në moshë ia dite vlerat karit tim. Atë e kam qirë disa herë. Desh të ma fuste edhe ai po nuk e lash. Po pse se le? Nuk e di kështu mu krijua përshtypja se duhet të veproja. Por më i këndshmi është një gjimnazist që vdes për tu qi. Se merr me mend se si bo kur ia fus. Vdes fare nga kënaqësia. Pse nuk e ke pru ndonjëherë ta qijmë të dy?… ka njëçikë naze e kam frikë se mos largohet. Nejse, por atë natë e kalum mirë. Mbaj mend se atë natë të kam qi tre herë dhe të dy mbetëm shumë të kënaqur. Por jam kureshtar të di se të kam qi kaq herë dhe ti nuk ma ke kërku të ma fusish asnjëherë. Unë prisja që të thoje: ktheu se e kam radhën unë? Dhe do ma jepje. Unë kisha përshtypjen se ti ishe vetë aktiv dhe kaq. Kështu o Tom, të qenkam borxhli. Kur shikoja karin tënd kaq simpatik kisha dëshirë ta provoja por ja që nuk u bë dhe tani nuk mundet më. Pse jo këtu ka shtëpia seksi. Njëra është këtu afër fare. Po deshe shkojmë. U ngritëm dhe dolëm. Përsëri dielli përvlonjës që dukej sikur digjte më shumë. Në një rrugicë të boshatisur ishte një shtëpi pa dritare, të cilat ishin maskuar me disa reklama. Tomi u afrua tek porta dhe e hapi. Hymë brenda. Përpara nesh ishte një korridor me disa banaqe me materiale seksi, kar artificial, prezervativë dhe kaseta filmi dhe lubrifikante të ndryshëm. Paguam nga 10 dollar dhe u futëm në një korridor të freskët dhe mjaft të errët. Përgjatë tij ishin dyer ku mund të afroheshe për të parë në se kishte njeri brenda. Kur kishe partner futeshe, mbushje me para metalike televizorin dhe zgjidhje një film porno. Në kabinën që kontrolluam, dukej se pronarët sapo kishin mbaruar punë dhe kishin zbritur poshtë që t pastroheshin. Kurse filmi vazhdonte të shfaqej. Ishin një grup zjarrfikësish që po qinin një djalë të ri me radhë. U zhveshëm dhe unë u shtriva në divan. Tomi, veshi prezervativin të cilën e leu me shume gaylub. Me gishtin e mesit provojë të hapte unazën e vrimës e cila nuk i rezistoi presionit. Ai i bëri disa ushtrime dhe vrima u bë e gatshme. Palla e madhe e Tomit, filloi të kërkonte vrime ku të futej. Paas pak e gjeti dhe filloi të avancoi. Megjithëse nuk jam i ngushtë, ndjeva një dhimbje mjaft të fortë por e durova. Pas pak isha mësuar dhe fillova të provoj një kënaqësi të veçantë. Pasi Tomi përfundoi seancën e tij dhe po vishej fillova ta komplimentoj për qirjen e bukur që bënte. Kur hapëm derë të dilnim,aty ishte një djalë i bukur biond i cili po na shihte me lutje. Jam student nga Oregon dhe kam 5 ditë që nuk kam bërë gjë. A keni dëshirë të më qini të dy. Në fakt vetëm unë isha i përgatitur dhe djali më pëlqeu fort, kështu që pranova. Ai kishte qenë një akrobat i vërtet i karit. Kur e thithte e merrte deri thellë në grykë. Pastaj ia ngrita këmbët përpjetë se kisha dëshirë që ta puthja pasi t’ia kisha futur. Ai e hëngri shumë këndshëm. U desh vetëm një përpjekje e vogël që ti hynte pa problem. Sa herë që pallohej ai ofshante nga kënaqësia, duke thënë, se çfarë lumturi ndjente dhe sa e qirë e këndshme ishte. Kur mbarova nuk ia përtoi ta bënte edhe Tomi. Kjo e tërboi djaloshin edhe më keq. Vrima i përdridhej duke i dhënë kënaqësi maksimale. Kur u ndamë ai na tha se do të tregonte edhe5 ditë t tjera e kështu mund të takoheshim. Unë kisha dhënë një dhomë me qera aty afër kështu qe e ftova të vinte tek unë për tu bërë miq. Së paku atij nuk i mbetesha borxh se ishte pasiv total.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top