Bjondi I Autobuzit - Tregim Erotik

Shume raste njohjesh krijohen ne autobuz, veçanrisht kur ai eshte i mbushur plot. Nje dite duke u kthyer nga zyra ne nje stacion hypi nje djalosh flokeverdhe dhe shume simpatik. Autobuzi ishte i mbushur dhe ai mezi qendronte tek shkallet e daljes. Pasi pasoi bileten hodhi nje sy nga autobuzi me shprese se mos gjente ndonje cep me te mire, por ishte e kote. Po e shikoja me kurreshtje kete djalosh qe te terhiqte vemendjen nderkohe qe syte e tij ndaluan tek te mijat. Padashur u krijua nje ure lidhese ndermjet te ciles po komunikonim. Une doja t’i thoja se ishte nje djale i veçante, kurse ai sikur donte te thonte se kishte interes ndaj meje. Pas disa stacionesh ai zbriti, duke u sjell rreth autobuzit me shprese se do te zbrisnja dhe une, por une isha me ngut dhe nuk me interesonin aventurat. Por si gjithemon kur humb nje rast pas te ndjek pendimi. Nuk eshte se njeriut i vijne rastet çdo dite dhe kur i humb ato eshte vertet per te ardhur keq. Por keshtu e ka jeta, veçanrisht kur nuk je i guximshem sa duhet.

Kaloje nje kohe dhe nuk e pash me, pa çka se udhetoja ne te njejten ore. Kur nje dite e pash te hipte ne autobuz. Nuk kishte shume njerez dhe ai menjehere u afrua e me dha te njohur. Une e pyeta ne se njiheshim, por ai me tha qe jo. se paku ne kete drejtim ishte i sinqerte. Kishim zene vend ne qoshen e autobuzit perballe njeri-tjetrit e po bisedonim. E pyet se me çfare mirrej e me tha se kishte studiuar per anglisht, por nga qe nuk kishte gjetur pune tani per tani punonte kamarier. Eshte interesante qe kamarieret jane pergjithesisht djem simpatik dhe mbi te gjitha shume prej tyre jane gay. Ne stacione kishte njerez dhe autobuzi u mbush plot. ai me mori doren dhe e mbeshteti tek palla e tij qe ishte e ngrehur dhe kishte permasa per ta patur zili. Ai me shume guxim uli zinxhirin dhe palla e tij dolli jasht sikur kishte pritur te fitonte lirine. Une po shikoja me frike perreth, por atij nuk i behej vone fare, duke qene i sigurte se qoshja e makines dhe pozicioni jone nuk e linte te shihej prej asnjerit. Vazhduam keshtu deri ne stacionin tjeter e pastaj zbritem.

– Ke vend ku te shkojme?- pyeti ai.

-Pse je kaq i sigurte se do te vij pas teje.

– Mos bej naze. Te pash ne autobuz se sa te pelqente.

-Une nuk kam ndonje vend po ti?- Ai u pertyp e pastaj tha:

-Shkojme ne nje magazine qe mbajme gjera rezerve dhe une e kam çelsin.

-Nuk vjen njeri aty?

-Une vij e kush tjeter.

Shkuam. Magazina ishte nje nje rrugice qe nuk kishte shume levizje, por per dreq aty ishin dy gra duke bere muhabet. Na u desh te prisnim nje cope here deri sa ato te ndaheshin, atehere ai futi çelsin me shpejtesi e hapi deren, e cila u mbyll menjehere pas nesh.

Ne magazine kishte rremuje e pluhur nga qe kishte kohe qe nuk ishte pastruar. U futem ne nje kthine ne te cilen ishte nje shtrat i pa ujdisur ne te cilen nganjehere flinte roja kur kishin mall me vlere. Une po hezitoja dhe kete ai e vuri re.

-Mos çaj koke me tha se nuk ka ndonje gje. Pastaj pese minuta e mbaruam. Me te thene keto fjale uli pantallonat dhe tregoi se si nga slipet qe mbante kishte dale nje kar i holle dhe i gjate. Une po rrija pa levizur.

-Ç’pret?- me tha. Ke qejf ta bejme? Une perseri po hezitoja. -Do te ma fusish ti i pari? Dukej qe e kishte seriozisht. Shume djem qe e mbanin veten top me kishin thene se e linin partnerin t’ia fuste ne se e pelqenin shume. Me sa duket ky ishte nje rast i tille. Ai uli slipet dhe u mbeshtet me gjunje ne krevat, duke hapur mollzat midis te cilave dukej mire vrima e shenjte. Duke pare kete m’u ngreh menjehere. Zbertheva pantallonat dhe ula te mbathurat te cilat rane mbi kepuce. Pastaj fillova ta lyenja me peshtyme si vrimen ashtu edhe majen e palles time, pastaj e mbeshteta me kujdes tek vrima e tij. E dija se do t’i dhimbte prandaj doja ta beja sa me me kujdes. Mua gjithenje me ka habitur kerkesa e disave qe duan seks te eger, qe ta fusin me force e te krijojne dhembje. Une u shtyva me kujdes dhe ai renkoi. Atehere u terhoqa qe ta linte te qetsohej. Ne proven e dyte ishte me mire e pastaj pak nga pak e ndjenja se si shkiste ne thellesin e vrimes e cila nga dhimbja apo nga kenaqesia pulponte duke krijuar vale kenaqesie me te gjithe trupin tim. Une e tunda disa here dhe e degjoj te me thote qe ta nxirrja e ta fusnja prap qe ta ndjente me mire. Atehere besova se miku i ri kishte provuar permasa me te medha se ai imi e kerkonte te ndjente te njejten kenaqesi qe kishte ndjere prej tyre. Bera siç me porositi dhe keshtu edhe per mua kenaqesia ishte me e madhe. Por kjo nuk vazhdoi shume se e ndjeva se po me vinte atehere u terhoqa dhe sperma me ra mbi te mbathurat e mija. Nxora nje shami letre dhe u fshiva. Keshtu beri edhe partneri im i ri. Pastaj me erdhi radha ime. U mbeshteta ne gjunje edhe une ashtu siç kishte bere partneri im dhe ai u pergatit qe te provonte pjesen e tij te kenaqesise. Me pare me pyeti ne se e merrja ne goje dhe kur i thash jo atehere vendosi te vazhdonte siç e kishim filluar.

Te provoje ate te mikut nuk ishte gje e lehte. Per fat qe nuk e kishte shume te trashe dhe gjatesia kishte kenaqesine e vet, keshtu qe me durim filloi ta fusi deri sa arriti ne fund, duke me bere ta ndjenja ne thellesi seksin e tij. Ai filloi te levizte vrullshem duke me shkaktuar nje dhimbje te perzier me kenaqesi. Kisha kaluar ne nje gjendje transi qe nuk po kuptoja ne se ishte me shume kenaqesi apo dhimbje. Kjo nuk zgjati shume se atij iu derdh e keshtu qe u detyrua te lere. Nje here pretendoi te prisnim sa te na vinte perseri, por une i thash se nuk kisha kohe e duhet ta linim per nje here tjeter.

Rruges po bisedonim per pune seksi dhe ai me tha se kishte patur nje djale te cilin e pallonte shpesh, por ai kishte ikur jashte se ia kishin mbushur mendjen se mund te fitonte shume. -Une i thash idiotit se ty do te te çahet bytha e parat do te t’i marrin te tjeret, por nuk me degjoi. Tani nuk e di se ku eshte ne Itali apo ne Holande. Mua me mbushet mendja te shkoj ne Angli me qe e di dhe gjuhen, por nuk kam mundur te siguroj dokumenta te rregullta se ndryshe nuk shkoj.

-Po ti nuk ke frike se mos perfundosh si ai miku jot? – Une nuk do te shkoj si gay, por pastaj shohim e bejme.

Kaloi rreth nje vit qe nuk e kisha pare me. Mendova se do te kishte ikur tashme. Por ja qe nje dite ne Hotel Dajti e pash ulur ne nje tavoline e po shkruante. Sapo me pa leshoi nje klithem gezimi.

-Si je? me pyeti.- S’te kam pare fare. Pastaj duke ulur zerin me tha:

Shko pak ne banjo se erdha. Po hezitoja ne se duhet te shkoja apo jo. Te theme te drejten ishte djale qe me pelqente pastaj se kishim kaluar keq heren e fundit. Kur u futa ne banjo ajo ishte bosh. U futa ne nje kabinen e qoshes, qe m’u duke si me e sigurta, kur ai ia mbrini. U puthem nje here, pastaj kerkoi qe ta benim. -Ketu? -i them. Mund te vijne njerez ne çdo çast. -Sa here e kam bere ketu aq te mira qofshin. Mos ki frike se nuk ndodh asgje.

– Filluam te zberthenim rripat por une s’po merrja vesh ne se do ta benim si heren e pare. Por ai u tregua me i shpejte dhe me tha se do ta beje vetem une pasi donte qe t’i mesohej vrima per te pranuar kare te ndryshem. Me sa duket kishte ardhur koha qe te shtegetonte dhe donte te ishte i pergatitur. Pa e zgjatur ia futa dhe duke levizur me hov perpiqesha qe te isha sa me i eger ashtu siç i pelqente atij, megjithese kjo nuk ishte ne natyren time. Kur mbaruam u puthem edhe nje here. -Ndoshta nuk do te kemi rast te shihemi, sepse jam lidhur me nje organizate e cila do te me siguroje dokumentat e ndoshta shkoj ne Amerike. Por nuk i dihet ndoshta me merr malli edhe vi per pushime.

-E ke fjalen se do te marri malli per kar shqiptare?- u talla une. Ai me pa me qortim. E di si eshte puna, kar shqiptar ka sa te duash ne Amerike, por me merr malli per vendin, njerezit, familjen…Pa to nuk kalohet jeta per kete po mendohem.

Disa kohe me vone mora nje email qe me thonte se jetonte me nje biznesmen me te cilin shkonin shume mire, sepse i pergjigjesh te gjitha kenaqesive qe ai kerkonte. Bile i kishte dhuruar edhe nje unaze te kushtueshme. Tani ikam te gjitha me thoshte, megjithate une e ndjenja veten me te kenaqur me ato pak qe kam dhe me ndonje rast qe krijohej me djem te mire e te kendeshem shqiptare.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top