Binjakët - Tregim Erotik

Në pallatin tonë, një familje ka blerë një apartament. Ato kanë një çift binjakësh që ngjasojnë kaq shumë me njeri tjetrin sa thonë se edhe e ëma nuk i dallon kur nuk janë bashkë. Ato janë të pandarë. Gjithmonë i shohim bashkë, si në shkollë ashtu edhe në veprimtari të tjera. Mësuesit kanë gjetur belanë se thonë që mësimet i mësojnë gjysmë njëri dhe gjysmat tjetri, kështu kur i thërrasin në tabelë, ngrihet vëllai që ka mësuar atë mësim.
Një ditë kur po kthehesha nga shkolla, dhe po prisja ashensorin që të ulej nga kati i 12, për çudinë time pash të afrohej njëri prej binjakëve. U përshëndetëm dhe unë e pyeta se përse ishte vetëm.
Ai buzëqeshi e më tha se i vëllai ishte sëmurë me grip, prandaj kishte mbetur vetëm. Po e shikoja dhe ishte një gjë me të vërtet e bukur. Flokët e ngritura pas modës me modelin pank, sytë të kaltra transparente dhe veshja e hijshme e bënin me të vërtet tundues. Hipëm në ashensor dhe filluam të ngjiteshim. Se si më lindi një dëshirë e papërmbajtshme dhe i thash në se më lejonte ta puthja. Ai uli kokën dhe tha me gjysmë zëri: -Mirë. Kaq mu desh dhe u afrova dhe ngjita buzët pas tij. Por dhe ai s’mbeti prapa, por zgjati dorën e filloi të ma fërkojë kapitalin tim që ishte bërë dru. Borxhin ia lava edhe unë për të parë që kishte një kar të këndshëm normal. Ne ishim moshatarë dhe kjo na bënte më të afërt. Ashensori ndaloi në katin tim dhe unë zbrita. Isha me një mëdyshje të madhe, por mora një vendim të menjëhershëm.
A vjen për pak minuta tek unë që të bisedojmë?
Ai sikur këtë kishte pritur dhe erdhi pas meje. E dija se në shtëpi nuk kisha njeri, kështu u futën lirshëm. Pasi mbylla derën, ai hodhi çantën dhe mu varë në qafë. Unë isha pak më i gjatë dhe kjo më jepte privilegjin, që ta shihja pak nga sipër.
Pasi u puthën duke thithur njëri tjetrin, më tha që të mbaronim punë shpejt se me siguri do të binte celulari për ta pyetur se ku ishte.
Si të pëlqen?- i them. Si të duash, për mua nuk ka rëndësi.
Mirë atëherë, po filloj unë që ta provoj vrimën tënde, dhe fillova t’i zbërthej pantallonat. Pastaj i ula me forcë, gjë që i dha shumë kënaqësi, sepse i dukej sikur po luante nëpër filma të dhunshëm. Për pak shndritën bythët e tij të bardha që më bënë të ulesha mbi ta e ti kafshoja.
Kujdes mos më lesh shenjë se s’kam si justifikohem. Atëherë fillova ti lëpij lehtazi, gjë që i jepte dridhje të lehta. Pastaj i hapa felet për të zbuluar një vrimë të vogël, të cilën duhet ta hapja me kujdes. Kisha pak vaj seksi dhe e leva me bollëk që të provoja të fusja gishtin e vogël. Por ai e duroi mirë këtë eksperiment të dhimbshëm. Pas kësaj provova gishtin e mesit. E ndjeja se si dridhesh lehtësisht dhe me vinte keq për të, prandaj vendosa të hiqja dorë, por ai më inkurajoj duke më thënë të shkoja më tej. Kur mendova se vrima ishte hapur mjaft, atëherë vendosa të eksperimentoj me karin tim. Nuk e kisha pyetur dhe as më kishte thënë në se kishte ndonjë përvojë seksuale në këtë drejtim, por nuk desha ta hapja këtë muhabet. Po e fusja ngadalë dhe ai po e duronte me vetëmohim. Kur kisha arritur fundin ai ngriti pak vithet që të krijonte një pozicion më të volitshëm për tu palluar. Kur u qetësua atëherë shpejtova ta palloja duke provuar të gjithë kënaqësinë që të jep kjo përvojë. Vija re se edhe djaloshi e bënte me shumë kënaqësi, gjë që tregonte se kishim gjetur njëri tjetrin.
Kur mbarova punë dhe e nxora, e pyeta në se do ta bënte edhe ai. Ai sikur u mendua për një çast dhe pastaj tha se më mirë e bënim një herë tjetër, se tani nuk donte të vonohej.
Tek dera u puthëm përsëri, dhe mu duk se tani që kishte provuar pallën time po tregohej më i zjarrtë dhe i dashur. Kur mbylla derën më hipi një dridhje emocionale. Gjithë trupi mu mbush me pupurriqe, por i dhashë vetes, që të stabilizohesha dhe të mos beja si fillestar.
Kështu kaloj koha dhe unë e harrova eksperiencën. Përsëri ashensori, përsëri binjakët me të cilët përshëndetesha, pa e ditur se cili ishte miku im. i shihja shpesh në sy, me shprese se do të merrja ndonjë shenjë, por asgjë. Ato ishin gjithmonë të pakalueshëm.
Një pasdite, prindit dolën dhe unë isha vetëm në shtëpi. Po mendoja të dilja edhe unë për të takuar shokët. Kur ra zilja e derës. Një zile e shkurtër sikur kishte frikë mos zgjonte njeri. Vura syrin tek syri spiun dhe nuk pash njeri. Desha të largohesh, kur zilja ra përsëri. Vura përsëri syrin kur pash kokën e zbardhur të binjakut. Hapa derën dhe aty ishin të dy. U befasova shumë dhe ngela si i ngrirë.
Nuk do të na ftosh brenda?- tha njëri prej tyre, gjë që më bëri të besoj se ishte partneri im i radhës se shkuar. Hapa rrugë dhe ato u futën brenda. Ato erdhën deri në mesin e dhomës e mbetën sikur s’dinin ç’të bënin, ose sikur ishin futur gabimisht në vend tjetër. Unë u afrova dhe i hodha të dyve dorën në qafë. Dhe ato nuk vonuan të më rrethonin me krah duke krijuar një ngrohtësi që kundërmonte errë sapuni dhe kolonje. Kjo tregonte se binjakët ishin përgatitur, kështu që unë i kërkova leje që të bëja një dush të shpejtë. Pas pak u ktheva i pështjell me peshqirë, duke mbetur i habitur që i gjeta edhe ato të zhveshur. Hapa krahët dhe i pështolla edhe ato duke bërë një treshe trupash që përziheshin me karët e ngrehur e të gatshëm për seks.
Sot dua ta bëj vet i pari,- tha njeri nga binjakët dhe unë e kuptova se ishte borxhliu. Tjetri më ofroi që t’ia merrja në gojë, kështu që krijuam një treshe, që kanë filluar ta quajnë futja në hell. I ulur në gjunjë, dhe i bllokuar nga të dyja anët filloj një pallim fantastik. Mua më dukej se për këto ditë që nuk ishin parë sikur i ishte rritur djalit. Ai e zgjati pak seancën se kishte qejf të plotësonte kënaqësinë e seksit. Kur djali u shkarkua, shkoi në banjë që të pastrohej. Kurse i vëllai e futi dhe filloi të ofshante nga kënaqësia. Kështu që kur mbaroi punë u shtri që të krijonte kushtet sa më të mira për ta qirë. Sigurisht që lexuesi mund të përdori fantazinë e tij për tu bërë pjesëtar i asaj kënaqësie, me të cilën nuk po dua të zgjatem për të mos u bërë i mërzitshëm. Kur mbaruan më mbeti mua që ta bëja me të dy vllezërit . Në fillim të dy deshën të provonin kënaqësinë për të ma marrë në gojë e pastaj unë preferova të qija vëllain që nuk kisha provuar dhe mbeta shumë i kënaqur sepse ai e mblidhte dhe e hapte vrimën duke më krijuar shumë kënaqësi. Kur mbaruam u ulën për tu çlodhur dhe për të bisedua. Atëherë mësova se binjakët po e bënin për herë të parë. Ato kishin pasur rast të shkonin me femra, por për kureshtje kishin dashur të provonin edhe meshkujt, që të krijonin një përvojë për ato që kishin parë dhe dëgjuar, sikur donin ta nxirrnin vetën nga një izolim që i krijonin të qënurit binjakë të lidhur ngushtë.
Po së paku ju pëlqeu?- pyeta unë. Ato u panë njëri me tjetrin dhe duke buzëqeshur u drejtuan nga unë dhe më thanë: shumë.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top