Balerini - Tregim Erotik

Ate buze mbremje, po kthehesha ne shtepi pak me vones, se kisha patur pune. Autobuzi sapo nisej dhe per te mos e humbur, vrapova qe ta arrije. Shoferi me hapi deren dhe une u ngjesha pas njerezve, qe te mbyllej dera. Nuk ndjehesha aspak rehat, per me teper isha mbeshtetur pas prapanices se nje djali, qe me siguri do ta ndjente se si palla ime po shqetesohesh dhe po behej gjithenje e me e forte. Prite kur te thote qe te largohem pak, po ku te shkoja. Dhe me te vertet ai levizi dhe beri, qe palla ime te vendosej tamam ne mesin e bythes se tij. Nga ai nuk pat asnje reagim, kurse mua me ishte fryre sa s’thuhet. Keshtu vazhduam deri ne stacionin e pare. Aty zbriten mjaft pasagjer, po perseri autobuzi ishte i populluar.Djali u ngjit ne platforme dhe pas tij edhe une.Ai ktheu, nja dy here koken, nga ana ime per te me pare me mire se kush isha por nuk tha gje. Me sa duket i kisha pelqyer. E po-thash me vete, tashme çdo gje mbaroi. Kur ai pak nga pak u mbeshtet pas meje. Pash perreth se mos ky veprim kishte terhequr vemendjen e ndonjerit, por jo çdo gje ishte e qete. Mua mu ngrit perseri dhe ai fnuk vonoi te ferkohet, gje qe me trembi, sepse mu duk se do te me derdhej e do te linja nam me pamtallona te lagura ne vend delikat. Me se fundi arrita ne stacionin tim dhe desha te zbrisnja.
-Stacionin tjeter,- me tha ai.
U shtanga, por kurreshtja me nxiti te vazhdoja.
Zbritem ne stacionin tjeter, pritem sa u largua autobuzi dhe filluam te ecnim perkrah njeri tjetrit pa thene asnje fjale. Me se fundi e prisha heshtjen: Po tani çdo te bejme?
Ai me tha se mund te shkonim ne shtepine e tij, ne se do te doja. Une sigurisht pranova menjehere, bile pa u perpjekur te fshihja kenaqesine time.
Nje cope rrege e beme ne heshtje, pastaj fola:
-Si u ndjeve kur u mbeshteta pas teje?
-Kendeshem…
-Kaq te pelqen?…
-Me çfare merresh?
-Une jam balerine…
Pata pershtypjen se nje fare buzeqeshje u vizatua ne buzet e tij.
-Aha, mrrekulli-dhe qesha nga ana ime.
-Pse qesh?
-Do ta theme?
-Thuaje!
-Me pelqejne shume balerinet. Kam pasur nje per nja dy vjet, por tani ka ikur ne Itali..
-Kush eshte?
Une e pash me ngulm. Me vlerson pak ne se do ta them… Une jam liber i mbyllur…
Ai me dha te drejte dhe nje linje mirebesimi u krihua midis nesh.
Djaloshi kishte nje shtepi te kendeshme. Ato kishin te ardhura te mira nga tregetija. Babai bente blerjet dhe e ema rrinte ne dyqan per te drejtuar punen. Keshtu shtepija ishte ne dispozicion te djalit. Si te te therras e pyeta. Dhe ai thjeshte Deni. Ai me tha, te ngjiteshim lart ne dhomen e tij te gjumit.
-Desheron te besh nje banjo? Ai hapi deren per te treguar nje banjo moderne me vaske.
-Futemi te dy?..
-Mire…
Pas pak ndodheshim te dy ne banjo. Uji i vaket ishte kaq qetesues dhe ishte fillimi i kenaqesise.Deni hodhi nje kapak me bagno schiuma aromatike dhe mu ul ne preher Pastaj filloi te ferkoheshe pas trupit me qellim qe te me eksitonte. Dhe ia arriti shpejt qellimit. Duke i ferkuar kofshet e shpura gishtin deftues deri tek vrima dhe atje fillova te rrotulloj nga pak. Shkojme ne shtrat!- i thash une.
Aty desha t’ia fusnja menjehere, por ai tha se ne fillim ishte qejf qe ta merrte ne goje. Dhe kete pune dinte ta bente shume mire. Paske kar shume te bukur,- me tha. ke qejf ta derdhish ne goje?
-Jo i thash , me pelqen te ta fus ne vrime…
Edhe une ia lepiva pak, por pak ama, sa per ta mbajtur ne forme, pastaj e pyeta se si i pelqente ta bente? Ai tha se i pelqente te ngrinte kembet se keshtu i futej me thelle. Por edhe vrima hapet me shume, i thash.
Mendova se nuk do te kisha problem se mu duke me pervoje, dhe duhet te kishte thyer mjafte kare, por ne te vertet ishte mjaft i ngushte dhe kisha frike se mos i shkaktoja dhembje. Une fatmiresisht nuk e kam te trash dhe mendova se do te futej me kollaj. Ai nxori nje krem bebe, qe e perdorte per te lyer trupi. Kremi ishte i lengeshem dhe i rreshqiteshem, keshtu e beri punen. Pastaj me dha nje prezervative te lubrifikuar e cila armatosi karin tim modest.Perseri fillova ta punoja me gisht.
Fute!- tha ai.
– Do te dhembi. Le te dhembi, por s’po me durohet. Ai renkoi pak, por nuk pranoi t’ja hiqja. Kari filloi te hynte ngadale. pas disa pushimesh ai u be me i shkathet dhe shkoi deri ne fund. Perseri nje rrenkim… Te dhemb?
-Jo,Jo…Vazhdo!
Vazhdova plot energji. Trupi i tij merrrte forma siç ia kerkoja, prandaj me pelqenin balerinet. Kisha menduar se do te me derdhej shpejt, por jo. Vazhdova nje cope here te mire deri sa e ndjeva qe mu derdh.
-Oh Deni je i mrrekullueshem. Ke nje vrime te shenjte…Ai qeshi. Por edhe une u kenaqa…
-Deni! do te rinja me gjate, por kam gjithe diten pa shkuar ne shtepi dhe do te jene bere merak. Te jap nr e telefonit dhe emailin e merremi vesh se kur je i lire te vi here tjeter. Ndoshta atehere do te ndjehesh me mire…
-Perse do te kem edhe une pjesen time?
-Ndoshta…
Rruges per ne shtepi po kujtoja te gjitha çastet qe kaluan dhe ndjehesha kaq i lumtur qe u njoha me nje djale kaq fantastik me deshira te pafundeme qe prisnin qe te plotesoheshin.
Ne mesazhin e mbremjes i shkrova: Je nje super djale, dhe te uroj shume sukses ne art dhe kenaqesi te pafundme ne jete…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top