Aventura Elbasanase - Tregim Erotik

Kisha shkuar me punë në Elbasan dhe do të qëndroja për një farë periudhe. Të them të drejtën u mërzita, se pasi mbaronte orari i punës nuk kishe çfarë të bëje. Në fillim kthehesha çdo ditë në Tiranë por kjo ishte e lodhshme. Një ditë në pastiçerinë e turizmit, hynë dy djem simpatikë. Ato u ulën përballë meje, gjë që bëri t’i studioja për një kohë të gjatë. Ato e vunë re dhe i thanë kamerierit të më sillte një konjak. Atëhere unë për të mos mbetur borxhli i porosita nga një trileçe. Pastaj ato më ftuan në tryezën e tyre dhe aty u njohëm. E kishin kuptuar se isha i ardhur në qytetin e tyre e kështu më bënë shoqëri. Në fakt ato ishin punëtorë, por djem të mirë e simpatikë. Njëri quhej Sulë dhe ishte biond, kurse tjetri Petriti ishte brun me kaçurrela. Unë i ftova të hanim darkë së bashku dhe pasi kundërshtuan pak erdhën. Ndenjëm deri vonë me të ngrëna e të pira dhe më së fundi dolën. Unë kërkova të bënim një xhiro që të na tretej pak ushqimi dhe ato pranuan. Kishim bere një copë rrugë, kur Petriti tha se kishte arrit tek shtëpia e kështu na uroi natën e mirë dhe iku. Ishte ende vapë dhe kush mbyllej në dhomën e hotelit, prandaj u ulëm në një stol e filluam të bëjmë muhabet. Fjala ra edhe për traditat e elbasanllijve të mikëpritjes si p.sh. hajde ndonjë natë të hash atpë qafë pate; hajde nja dy net që ta hash komplet…
Sula qeshte. Pse nuk është kështu?
Apo shprehje, tremi ato pëlluma që të kalojnë kënej… Por më e bukura është se nuk mësohet zanati pa kalu nën tavolinën e ustait… Ti Sule, si po e mëson zanatin? Sula qeshte…Edhe ashtu edhe kështu…}do me thënë edhe ashtu edhe kështu…
Kjo do me thanë se duhet edhe shkolla edhe tavolina e ustait.
Rrofsh o Sulë se qenke djalë i sinqertë…Thuj të drejtën e ke provu ndonjë herë.?
Ai e zvarisi fjalën por pranoj se e kishte bo në ndonjë rast…
A më lejo të ta prek me dorë…
Po të pëlqeu pse jo.
Atëhere ia preka dhe atij i kishte qenë ngrehur. Ia fërkova pak dhe ai më tha, kujdes se mos më derdhet. Kishte një kar modest, nga ato që nuk të vrasin, shumë të mirë për fillestarë. Ke ndonjë vend ku të shkojmë? E pyes. Jo më thotë, por kur mund të gjej në hotel. Ikim tani? Jo se është natë e ngjallim dyshime… Takohemi nesër në drekë. Merre dhe shokun. Atë nuk ta premtoj se është shumë i turpshëm.
Në drekë isha në dhomë. Një trokite dere dhe hyri ai. Ishte vapë dhe jam bërë me djersë. Freskohu tek lavamani. Pasi u fshi me peshqirë erdhi në krevat. Filluam të putheshim .Ai me hipi sipër dhe fillojë të më fërkojë nga të gjitha anët. Unë ia hoqa brekët si të atij edhe të mijat. Tani ishim gati për aksion. Kari i tij nja 15 cm. u fut lirshëm në vrimë. Ai filloi të qijë me sa forcë të mundej gjë që më jepte kënaqësi , por jo lezet. Vazhdoj kështu në copë të mirë kohe e pastaj iu derdh. Ai u ShPërngua fort pas trupit tim dhe qëndroi ashtu disa kohë. Pastaj u ngit dhe iu afrua dritares.
Mos rri aty i them se mund të shohin nga jashtë.
Prandaj po rri, që të më shoh Petriti, se ai nuk besonte se do ta banim bashkë. Aty është? Sigurisht. Po më pret të marri vesh se si do të shkojë.
Ai desh të vishej, por unë i thash: Prit të bëj edhe unë qejfin tim. E bëjmë herën tjetër më tha. Mos gënje? Jo të betohem, do të sjell edhe Petritin dhe bëjmë një treshe të bukur.
Në fakt e mbajti fjalën . Petriti erdhi. Ai kishte një kar të madh që të kënaqte.
I thash se dua ta filloja me të. Petriti u betua se po e bënte per here të parë. Pasi ia mora në gojë Petritit ia lash Sulës që të ma fuste. Atij iu derdh shpejt. Pastaj provoi ta fusi Petriti dhe ai më kënaqi me të vërtet. Pastaj i kërkova që ti bija unë. Filluan të bëjnë naze. Nejse kemi kohe.Une do qendroja akoma aty duke shpresuar se ato do te zbuteshin, per te provuar magjine e aktit seksual.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top