Asgje nuk kishte ndryshuar - Tregim Erotik

Miri është një djalë і këndshëm dhe shumë і sinqertë. Bile edhe ai e pranon se sinqeriteti і tepërt e dëmton. Para disa kohe mbushi të 18-tat. Në shtëpi bënë një festë të vogël, kurse pasdite e kishte lënë të takohej me Andina, shokun e tij më të ngushtë e ta kalonin bashkë. Andi і tha që të shkonin në një lokal që shiste ëmbëlsira speciale, sepse pronarin e kishte kushuri. Gjergji,një djalë nja 32 vjeç і priti shumë mirë. Ai і tha që t’ia linin atij në dorë përgatitjen e pjatave dhe se ato do të mbeteshin të kënaqur. Kur erdhi porosia, të dy djemtë mbetën të mahnitur nga bukuria e paraqitjes dhe nga bollëku . Pjatat ishin një kombinim torte dhe akullore shumë ngjyrëshe dhe të dukej vetja si në ndonjë lokal të specializuar jashtë shtetit.
Mbrëmja po shkonte shumë mirë, megjithëse lokali ishte plot me njerëz dhe djemtë ishin të përmbajtur që të mos prishnin qetësinë. Kur morën të ngrihen, Miri desh të paguaj por Gjergji nuk pranoi, duke thënë se këtë e bënte për Andin, prandaj nguli këmbë, që mbrëmja ishte gratis pasi ishte një natë, për tu mbajtur mend, nga që Miri ishte futur në radhën e të rriturve, megjithëse atij nuk і dukej se kishte pësuar ndonjë ndryshim.
Kur shkoi në shtëpi të tijët kishin rënë të flinin, ndërsa ai qëndroi më gjatë pasi digitalb , si rrallë herë po transmetonte një film amerikan me disa skena të lehta gay. Digitalbi ka vendosur të ruaj të pastër moralin shikuesve të saj, duke transmetuar në disa kanale skena pornostright, por shumë rrallë filma gay dhe ato të kamufluara dhe jo pa një ironi. Megjithatë edhe ato pak gjëra bënë që Mirit ti ngrihej dhe si pa kuptuar filloi ta shkundi pallën e tij deri sa kremi і tij i bardhë spermatozoidik të kërcente me forcë në anën tjetër të dhomës. Kështu і doli punë se ai u ngritë të pastronte e të kontrollonte mos і kishte shpëtuar ndonjë shenjë.
Kishin kaluar disa dite dhe ditëlindja ishte harruar, kur takon rastësisht pronarin e pastiçerisë. Ai e ftoi të shkonin në dyqanin e tij, por Miri ishte vonë për në shtëpi dhe nuk pranoi. Ai nguli këmbë mjaft por Miri nuk u dorëzua.
Një mbrëmje, ndërsa kthehej në shtëpi, ndjeu që një fuoristradë të ndalonte pranë tij. Miri ndaloi dhe pa nëpërmjet dritareve të errëta siluetën e Gjergjit. Ai hapi derën e makinës dhe e ftoi të hynte brenda, por Miri і tha se nuk ishte larg nga shtëpia. Por Gjergji nguli këmbë që të bënin një xhiro me makine dhe më së fundi Miri u bind. Ai u ul pran Gjergjit dhe filluan të bridhnin rrugëve të Tiranës. Gjergji kthente kokën herë pas here nga ana e Mirit, duke і thëne se ishte djalë і shkëlqyer. Që atij і kishte bërë shumë përshtypje që herën e parë që ishte një djalë modern dhe se Gjergjit і pëlqente shumë. Mirit і shkoi mendja menjëherë, se përse po і sillej Gjergji. Atij edhe і vinte qejf ta provonte, por edhe ta kundërshtonte. Sido që të shkonte puna ai nuk donte, që të dorëzohej lehtë. Gjergji kishte ndaluar në një qoshe të errët. Ai e tërhoqi Mirin dhe ia uli kokën mbi  karin e tij. Por hasi në një kundërshtim të prerë të djalit. Jo, në gojë nuk e marrë. ..
Po mirë atëherë ta provojmë në vrimë.
Miri bëri disa naze e pastaj vendosi ta pranoi.
Kaluan në pjesën e mbrapse të makinës. Miri nuk e kishte bërë ndonjëherë dhe kishte vetëm një përfytyrim të përcipte se si mund të bëhej. Gjergji e nxori karin e tij, që e la pa frymë Mirin. Kishte përpara vetes një pallë prej afro 20 cm, që ashtu të fryrë të fuste frikën.
Jo, -tha përsëri Miri. Është shumë і madh për mua.
Kështu і duket të gjithëve, por kur bëhet me kujdes nuk ka problem. Hiqi brekët e mos bëj naze, se po m’u prish mendja nuk do kesh ku ta gjesh më.
Pasi e luti disa herë filloi ta kërcënoi: Sonte e kam vendos o do të qij o s’ka. Miri kishte një të dridhur, që s’po e kuptonte se çfarë ishte: emocion apo frike. Por më shumë mendoi se ishin të dyja së bashku. Vendosi të pranoi, por duke iu lutur që prova e parë të mos ishte e dhimbshme.
Ngadalë ë?
Mirë, mirë mos u tremb. Gjergji kishte ardhur krejt і pa përgatitur, se nuk kishte marrë asnjë lloj kremi për ta lehtësuar rrëshqitjen e karit në vrimën e pafilluar të Mirit. Por si zakonisht njeriut і vjen në ndihmë përvoja mijëvjeçare, ajo e pështymës. Italiani thotë se me durim dhe pështymë edhe mizës mund t’ia fusësh në bythë.
Gjergji, leu gishtin me pështymë dhe e futi në vrimë. Miri ndjeu dhembje, por Gjergji і dha kurajë, duke і thënë se vrima do të hapej. Pasi bëri disa prova me dy ose tre gishte, iu duk se vrima ishte hapur mjaft, prandaj Gjergji vendosi të eksperimentoj karin e tij vigan. Koka e trash e karit, u mbështet mbi vrimën e vogël. Miri mendoi se mos Gjergji kishte vënë rrylin dhe s’po kuptonte se çfarë kishte ndërmend të bënte. Gjergji e shtyu dhe Miri u hodh përpjetë nga dhimbja.
Hiqe! Hiqe!- thonte Miri, por Gjergji ngulte këmbë të vazhdonte. Ai po priste pa lëvizur me shpresë se do të kalonte dhimbja, por kurrgjë. Atëherë Gjergji vazhdoi. Hidhte pështymë mbi karin e tij dhe vijonte të shtynte.
Më vdiqe,- po і thonte Miri, por Gjergji ishte pushtuar nga një kënaqësi e papërshkruar. Ai shtynte ngadalë por me siguri përpara.
Mjaft! – lutej Miri, por Gjergji pohonte: o do ta fus të gjithë karin brenda o vdes…
Nga sytë e Mirit rridhnin lot, por shtrëngonte dhembet, që të mos ndihej zëri і tij. Më së fundi kari u fut. Në thellësi Miri ndjeu t’і dhimbtë diçka. Por ashtu siç ishte bërë nuk po rrinte të analizonte se ku і dhimbëte më shumë. Gjergji e tundi disa herë karin e tij në vrime, dhe ai nuk rezistoi gjate por u derdh. Miri e ndjente se si presioni і spermës godiste në vrime, por nuk ishte në gjendje të provonte kënaqësinë, siç kish dëgjuar të thuhej.
Kur Gjergji u tërhoq dhe nxori “obusin” e tij vigan, Miri sikur u lehtësua, por megjithatë djegia nuk і pushoi.
Kur Miri і frikësuar iu ankua Gjergjit për dhimbjet dhe djegien e vrimës, Gjergji і dha kurajë,duke і thëne, se pas një dite të ikën.
Miri , zbriti tek shtëpia dhe nuk arriti as ti thotë natën e mire, aq і sikletosur ishte. Shkoi në banje që të lahej, por vrima і digjte më shumë. E pa me pasqyrë dhe e pa të gjakosur. Kishte frike nga gjithçka, por vendosi të mos flasë. E leu vrimën me kremin e të ëmës, i mbushi të mbathurat me peceta kuzhine që të mos і bëheshin pis brekët dhe ra të flejë. Nga mëngjesi sikur e kishte zënë pak gjumi. Të nesërmen nuk shkoi në shkollë. Ndërroi letrat, të cilat ishin ngjitur, por і zbuti me ujë që të pastrohej. Kështu shkoi një javë deri sa filloi ta ndjej veten më mirë. Pas ndonjë muaji pa Gjergjin që po e priste. Miri, і tha se nuk donte ta bënte më, por Gjergji filloi ti prishte mendjen, se tani ishte hapur kështu do ta bënte më lehtë, e kështu me radhë. Shkuan përsëri tek vendi dhe u bënë gati për ta bërë. Kësaj here Gjergji kishte ardhur і pajisur me lloj-lloj kremrash dhe prezervativësh. Sigurisht, kari і Gjergjit e gjeti rrugën më lehtë dhe Miri filloi ta shijojë aktin seksual të Gjergjit. Ai qinte fort dhe Miri u mësua me përmasat e karit të tij. Kjo і jepte kënaqësi, kështu që filloi ti shkonte së paku një herë në javë. Por tani na doli një histori tjetër. Gjergji kur ia fuste, donte që Miri të rënkonte dhe ai ti fliste: Hë kurva ime. Të pëlqen si të shkordhej vrimën, e pastaj fillonte me robt e shtëpisë, gjë që e mërzite dhe e fyente shumë Mirin që familjen e kishte të shenjtë. І mërzitur vendosi të mos і shkoi më, por kur kalonte java fillonte të mos duronte, pasi ishte mësuar me kar dhe jo vetëm kaq, por e donte të madh si të Gjergjit. Qëndroi me ore të tëra në chat me shpresë se mos të gjente ndonjë partner, por nuk di përse nuk і ecte. Kur lexon profilet gjënë plot djem aktivë, që mburren se bëjnë namin në të palluar, vetëm Miri nuk po gjente ende një partner të denjë. Një herë që Miri nuk і shkoi, ai u bë si і tërbuar dhe nuk la vend pa e kërkuar deri sa e gjet… Miri і tha se nuk duronte ta shanin dhe Gjergji kërkoi ndjese, duke u justifikuar, se ashtu e ndjente më shumë kënaqësinë. Pastaj і premtoi se ajo gjë nuk do të përsëritej më dhe do të kënaqeshin të dy.
Takimin e ardhshëm e bënë me qetësi. Kësaj here Gjergji kërkoi që ta qinte në gojë. Miri bëri disa naze, por pastaj tha që ta provoi. Gjergji në fillim ia futi pak, por ngadalë filloi t’ia shtyje. Miri sa s’po mbytej. Kur u çlirua preferoi më mirë t’ia fusnin në byth se sa në gojë. Dhe Gjergji nuk përtoi t’і thonte: hë shkërdhat tani po të lezetohet ta hash në sumë. Është më qejf kur e ha tek të dyja…
Miri і gjore mbeti. Asgjë nuk kishte ndryshuar…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top