Alo, Tes… - Tregim Erotik

Me Tesin jemi patriote nga I njejti qytet, por fati e solli te njiheshim ne Gjirokaster.Na bashkuan auditoret e fakultetit te shkencave ku dhe I thame njeri – tjetrit te dua. Por fati na ndau ashtu sic na bashkoi. Fati deshi qe ai Korrik I zi te perpinte ajken e rinise Shqiptare per t’ae shperndare neper bote, dhe bashke me ta edhe Tesin.Kur ai iku mu duk sikur u shkeput nje pjese e zemres sime. E doja aq shume dhe nuk e besoia se ai do t’me linte, por ngushellohesha kur mendoia se nuk isha vetem une,por mijera zemra te ndara qe nuk gjenin prehje… Ah, Tes, perse e bere kete.T i me kishe dhene jete per me se nje vit, duke me riperterire e duke me bere me te hijshem vetem nga prania jote. Sa here qe kaloia nga shkallet e fakultetit me kujtohet sesi shikimet tona u puqen dhe nga larg I thame njeri-tjetrit te dua… Kaluam muaj te tere se bashku ne nje grup,nje dhome, por tashme puthjet tona kishin ngelur ne harrese. E dija qe ishte ne Gjermani por asgje me shume. Ne vitin e dyte emri I tij u permend disa here ne dekanat, por qe me vone u harrua, ashtu si dhe puthjet tona mbetur kujtimeve te hedhura neper cepa rrugesh, apo librash… Por fati here te qan, e here te qesh. Nje mbasdite po degjoia ne radio nje emision te bashkeatdhetareve jashte shtetit kur u permend emri I tij. Ne cast zemra filloi t’me rrah fort,dhe une duke u dridhur shkruajta ku munda numrin e tij, te telefonit. Me pas grisa fleten nga fletorja dhe vrapova drejt postes.Rruges ne mendje me sillej vetem nje emer :Tes.Tes,Tes…Vrapoia duke shtrenguar ne dore letren me numrin e telefonit si te ishte nje thesar qe kisha frike se mos e humbja.Keshtu I perhumbur e pashe veten tek dera e postes… Pasi marre fryme thelle, hyje ne post dhe drejtohem tek telefonistja.Ajo duke me pare te mbeshtetur ne banak, me drejtohet e thote. “A mund t’ju ndihmoi djale.” “Oh shtova une, me duhet te telefonoi ne kete numer ne Gjermani.” Ajo ngriti koken per t’me dalluar me mire e shton “Gjermani ? ” Ndoshta u cudit pasi linjat ne ate qytet komunikonin thuajse me Greqine.Dhe duke formuar numrin me drejtonte ndonje pyetje,dhe kur nga ana t’jeter degjon zilen me zgjate receptorin me nje buzeqshje te embel.Nderkohe nga ana tjeter e telefonit degjova nje ze,qe me ngjalli kujtime te nje viti me pare… “Alo?-Alo! I njoha zerin, dhe pa dashur I thirra: “Alo,Tes ?-Tes, jame Andi.Po-Po Andi!..S’po me njeh?” “Po ku je more Andi , nga po me flet ?-thirri ai me gezim…” “Nga ku t’jeter vec postes se Gjirokastres.” “Akoma ne Gjirokaster je ?.. “Pse ku mendon se mund te jem…Alo, Tes jame ne poste e nuk mund te flas dote per gjera te ndryshme…” “Andi ku e gjete numrin tim ?.. “Eh Tes, ne magjine e endrrave…Keshtu qe mund te te gjej edhe ty …” “Vertet thua.Ke qejf te vish -Shton ai duke qeshur.-Por ka mundesi te te gjej une me pare.Ne Gusht kame datlindjen, dhe kam deshire te vij ne Shqiperi.Andi,se mos harroi me jep numrin e telefonit dhe te telefonoi une sa here te duash.Ok…” -Dhe I jap numrin e konviktit… “Cfare thote shkolla ?..” “Avazi I perhershem, fletore ,libra pa fund…” “Andi te puth me mall si dikur.Do gje t’jeter ?”Nga ana t’jeter u degjua qeshja e tij karakteristike. E pata ne maje te gjuhes ti thosha dicka por e mbajta veten.Ne anen t’jeter te telefonit degjoi ti thosh shokeve qe kishte ne dhome…”A degjoni apo jo, sote jame lidhur me te dashurin tim qe e kisha humbur prej kohesh…Telefonistja shikonte me njfare habie qe ndoshta kish kuptuar dicka nga biseda jone… “Andi e di sa me ke kenaqur sote, me duket sikur jame ne Shqiperi.Me ke shplodhur aq shume sa nuk e beson.Tani mbylle telefnin se do te marre une, ne rregull ?..Mos u harxho me ,se e di qe… “Mos e thuaj ate, se per te folur me ty nuk do te kurseja asgje…” “E di shpirti im,atehere pashim shpirt neser.Mos harro rrushi im!.. E mbylla telefonin ngadal.Do te doia qe biseda te vazhdonte pafundesisht,por nuk ishte e mundur.Kur u afrova per te paguar centralistja qe ndoqi biseden ton me thote . “Bisede e gjate ?..” Kur po paguaja I theme se ishte vellai e se kisha kohe pa u lidhur me te , e duke e falenderuar dale nga posta…Ecja rruges dhe mendoia vetem per te, flisja me vete sikur ai te ish prane meje.Sa kish ndryshuar.Mu kujtua zeri I tij kur I tha shokeve se kish gjetur dashnorin e tij,dhe ndonjehere vija buzen ne gas, e ndonjehere mendoi per ata persona ne te cilen ai fliste aq hapur.Ne veten time mu krijua nje ndjenje xhelozie por e flaka tutje.Sonte ishte nje mbremje e gezuar sepse me dukej se ai ishte prane meje.Gjate gjithe asaj nate nuk vura gjume ne sy, mendoia per te,trupin e tij,hecjen e tij,veshtrimin e tij,dhe cdo gje tjeter nga dita e pare e njohjes me te,dhe ne mengjesin e dites tjeter isha teper I hutuar.Ne leksionet e asaj dite nuk e kisha mendjen aty, dhe thuajse nuk morra shenime.Fletet e bardha ishin mbushur vetem me nje fjale te magjishme,te perseritura ne stile dhe madhesi te ndryshme:Ajo ishte emri I Tesit… Kur u k’theva ne konvikt gjeta nje shenim ku thuhej.” Eja ne telefon ne oren 20.00.Derzhuni.”Tesi e kish mbajtur fjalen, kjo do te thoshte se ai nuk me kish harruar…Telefonata te tilla u perseriten shpesh, duke me k’thyer ne njfare menyre lumturine… Ne nje pasdite isha vetem,kur degjoi zilen e deres.Ishte nje zile e gjate dhe e forte.Hapa deren dhe pas saj ishte krijesa hyjnore qe aq shume e kisha pritur.Veshtrimi I tij magjeps po vertitej sa tek koka tek kembet sikur nuk I besohej se me kish perpara… “Andi! Mos po me bejne syte?… Une ju hodha ne qafe I perlotur e duke thirrur. “Tes,Tesi im I dashur… U perqafuam me mall per disa caste,pastaj ai me largoi nga vetja duke me thene: “Dale te te shoh.E di qe qenke burreruar dhe je bere me I hijshem…” “Ashtu te duket nga qe s’me ke pare per nje kohe te gjate.Eh Tes, ka Gjermania djem me te bukur se une…” “Ka vertet,por askush se ka lezetin tend.E ku ka Gjermani si ti.Kesaj radhe s’te le do te marr se s’ben…” “Eh Tes, jam ne shkoll…” “Mos valle ? ” “Jo Tes, jo, vetem raste, jo dashuri.Gjate gjithe kohes kam jetuar me ty…” “Po prinderit, nuk jane ne shtepi…?” “Jane ne plazh, ne Divjake…” “Vertet ? Dhe duke me perqafuar me merr ne krah…” “C’fare deshiron te pish ?” “Lere pijen dhe eja ketu,e me nje dore te mbeshtetur ne divan, me doren tjeter me kap prej krahu, dhe me terheq drejt vetes.Te dua ty,me shume se kurr…” Me teper dhe per te larguar emocionet e pyes per miqte ne Gjermani.Ndersa ai duke me kapur me te dyja duart me rrotullon dhe hipen siper meje, e fillon t’me puth, duke me zberthyer kemishen me pas pantallonat, e lutej per kete dite qe akoma se besonte se ishte prane meje.E ne te njejten kohe qe ai z’berthente rrobat e mija une zbertheja te tijat deri sa te dy ishim nudo.Une hipa mbi te e fillova t’ae puthja.Gjuhet tona lodronin ne gojen e njeri-tjetri, pa ndjere te ngopur nga kenaqesia.Por keto puthje na nxisnin per me tej,pas pak ishim k’thyer ne 69-esh, duke pompuar karet e njeri- tjetrit. “Andi te lutem mos vazhdo me,se jame gati te prishem…” U mbeshteta ne shtrat me njerin krah,kurse ai futi koken nen duar.Po bisedonim, nderkohe qe une ferkoia trupin e tij muskuloz… “Andi e di c’fare ?..Dua te jetoi me ty ne Gjermani…” “E bisedoime me vone kete pune!..Tani te bejme qejfin tone…” “Mire thua. Fillo ti I pari!.. Ai ngriti kembet perpjete duke nxjerre vrimen e tij perpara meje.Une ngela I habitur,pasi dikur ai s’me linte as t’ae prekja tek bythet e jo me t’ia vija.Me erdhin natyrshem nepermend se tashme e kane qire Gjermanet.Ai sikur t’ae kuptonte kete gje me tha: “Te jam borxhli per te shkuaren,apo jo?..” Nuk e di se si me erdhi qe po nderronim rolet,por une doja qe t’ia plotesoia te gjitha deshirat e tij dhe nuk e z’gjata.I vura kembet e tija mbi shpatulla dhe duke afruar karin tek vrima u bera gati t’ia fusja… “Kujdes Andi,se nuk jame zhvirgjeruar mire…” Pasi e afrova me shume pas vetes, I futa gishtin ne vrime,duke u perpjekur t’ae hapja, pastaj provova me koken e karit.Ai filloi te ofshinte dhe perpiqej te ishte me I lire,por vrima vinte gjithnje duke u shtrenguar… “Qetesohu Tes, lirohu!..” “Jepi,jepi ti,por me kujdes. Ja keshtu…” Sapo koka kish hyre ai leshon nje britme.Ne cast e nxorra dhe e lashe te qetesohej… “Fute Andi,por shtyje me avash…Ja keshtu eshte mire…” Kur I kish hyre gjusma ai filloi te levize,duke I dhene vetes para qe ti futej akoma me shume… “Nxirre pak!..” Dhe une e nxorra.Tani ishim perseri ne fillim.Kur e futa perseri e ndjeva qe hyri me lirshem, per te arritur deri ne fund te gjatesise se tij.Pasi ndenja pak pa levizur fillova te pompoi perseri.Edhe ai levizte sikur donte t’ia ndjente te gjithe kenaqesine.Mesa dukej ai donte te mesohej qe te ishte I pergatitur per c’do te papritur… “Te lutem kur te vij per tu prishur mos e derdh brenda,-po me fliste duke renkuar nga lezeti…”E shpejtova ritmin e pompimeve, e ndjeva qe sperma po me afrohej.Ne castin e fundit e nxorra dhe ajo shpertheu ne gjoksin e Tesit.Kisha patur ereksion te forte,gje qe tregon se sa me kish shijuar kjo qirje.U shtriva mbi te, duke ndjere lengezimin e spermes sime ne gjoks.Fillova ti ledhatoia fytyren,duke mos besuar ende nese ishte vertet ai apo hia e nje spekteri qe kish ardhur tek une… Me pase u futem te laheshim, ferkonim njeri-tjetrin me sapun,duke ndjere kenaqesine e dores se tij kur me prekte ne pjeset me delikate.Pasi u veshem ,Tesi me thote: “Tani me duhet nje dopio por kame qejf ta pi ne ndonje lokal…” Zbritem shkallet dhe u ndeshem me nje makine te bukur qe me terhoqi vemendjen.Tesi nxorri nga xhepi celesat e me thote: “Kame deshire qe t’ae hapesh ti makinen tone…” “Po une s’di as t’ae ngase…” “S’ka gje. Vetem hape…” Dhe pasi hapa dern hyjme te dy ne makine.Ai I jep gas dhe e k’then per tek Blerimi,e me pase me thote…”Te kujtohen keto rruge ?..” “E si jo, I pergjigjem une dhe me nje dore e ferkoia tek kofshet…” Pasi arrijme tek lokali parkome makinen,dhe gjith ate mbremje e kaluam ne ate lokal,kujtonim me malle diten tone te pare te njohjes dhe gjith ate vit qe kurr nuk u harrua…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top