Aljosha - Tregim Erotik

Ishim te dy te shtrire ne krevat, duke pare tavanin e bardhe te hotelit. Me dukej ende e pabesueshme që ndodhesha aty, përkrah një djaloshi tundues që rastësia ma kishte dhuruar.

M’u kujtua kur e pash per here te pare ne aeroportin e Budapestit, te ngarkuar me çante e rrethuar nga nje grup vajzash te bukura, të cilat qeshnin me zë te larte. Ai ishte i holle dhe i gjatë, me flokë të ngrira me xhel e me nje vath ne veshin e majte. Me shkoi mendja per keq, se thonë, djemtë me vath ne ketë vesh janë gej. Por pyetja që me vërtiteshe ne gojë ishte, se çfarë donin rusët në gejtin që të shpinte ne Tiranë. E kjo pyetje shumë shpejt gjeti një përgjigje. Kur arrita në vendin tim në avion, gjeta Aljoshën të ulur në karrigen pranë. Kështu do të udhëtonim për një ore e njëzet minuta se bashku. I kërkova ndjese kur kalova tek vendi që ishte pranë dritares, duke përdorur atë far rusishteje qe zotëroja. Por kjo mjaftoi që te krijonte një atmosferë besimi.

-Mos ke qene gjë student në Rusi?- më pyeti.

-Jo,-i thash, por për arsye pune e kam mësuar. – Ai më tregoi se bënte pjese në një ansambël të vogël si kërcimtar e këngëtarë e po vinin në Shqipëri me një kontratë për disa koncerte. Tani që e kisha përballë vija re sytë e tij të kaltër e tepër transparent, të cilët tregonin se ishte njeri i çiltër dhe i sinqertë. Rruga e shkurtër i bëri stjuardesat që të shërbeni ato pak gjëra që ishin planifikuar, por ku po servirnin kafen, një lëvizje imja e pa kontrolluar beri qe kafeja te derdhej në bluxhinset e tij në një vend delikat, tamam në rrëzën e kofshës. Duke e ndjerë gabimin , shpejtova që ta pastroja me pecetën e letrës megjithë protestat e tij. Por sapo preka ndjeva një gjë të ngrohët që filloi të zgjatej e të merrte formë. Unë e kuptova pozitën time delikate dhe bëra rolin e budallait. Por për çudinë time protestat pushuan dhe unë vazhdova ta fërkoja duke mbështetur edhe pjesë të dorës në gjënë e tij. Mendja më shkoi se mos veprimi im tërhiqte mendjen e të tjerëve, por pash se asnjeri nuk ishte kthyer nga ne kështu që, duke i kërkuar edhe një herë ndjesë e lash atë punë. Ai ishte i skuqur pak në fytyrë , nuk e di në se nga turpi apo kënaqësia. Ndenja pak në mëdyshje pastaj me pak humor i them: -! Si shpjegohet që je kaq i ngrohët megjithë akujt e Rusisë…

Ai pa u menduar gjatë u përgjigj: -Nga që dimrit vishem trash e kështu e ruaj zjarrin e brendshëm… Qeshëm të dy. Nuk dija se çfarë ti thoja më prandaj hapa bisedë koti. -Do më gjesh një biletë për shfaqjen tuaj. Jam kureshtar të të shoh sa i zoti je ne skenë. -Si vetëm një biletë ? Nuk ke dikë me të cilin të vish në shfaqje ?

– Hë për hë jo. Ndoshta më pëlqen vetmia. -Edhe mua… -Me gjithë këto vajza që ke përreth… Ai pa më parë tha se secili ka pëlqimet e veta… Nuk e di në se nga budallallëku apo inkurajimi mbështeta dorën në kofshën e tij dhe ai nuk reagoi. Fillova ta shtrëngoja nga pak dhe përsëri asnjë fjalë. -Ljosha, ke qene ndonjëherë në Tiranë? -Jo – Ka vende të këndshme ku mund të hedhësh ndonjë gotë e të këmbesh ndonjë fjalë. – Do më njohësh me to? Kur të vish në Moskë do të tregoj unë lokalet tona dhe të siguroj që nuk do të zhgënjehesh…

Dhe ja që erdhi dita ta shihja në skenë tek vallëzonte me ritmet e shpejta e lëvizjet akrobatike që të magjepsnin, e të eksitonin, duke bërë ta ëndërroje se si do të ishte në krevat.

Pas shfaqjes vendosëm të shkonim në ndonjë pab. Po përpiqesha të kujtoja emrat e klubeve të përmendura tek AGB por më sillej në mend fjala e dikujt qe thonte se ato janë boshatisur pasi djemtë kanë frike ti vizitojnë, sikur ato te ishin shpallur me ngjyrë të kuqe në gazetat, qe parapëlqejnë kaq shume supet skandaloze. Me se fundi u futëm në të parin që gjetëm. Nuk ishte shumë i populluar dhe për më tepër më pëlqeu se nuk kishte asnjë të njohur. Mua s’më pëlqejnë pijet prandaj mora diçka të lehtë, kurse ai porositi vodka, megjithëse koha ishte e nxehtë. Pasi kishim kthyer disa gota dhe e ndjenja qe po me binte në kokë mu zgjidh gjuha dhe e fillova ta ngacmoj në biseda delikate. Për çudinë time ai u tregua i hapur e i sinqertë sikur të ishim miq të vjetër. -Unë vërtetë jam i ri, por përvojat nuk më kanë munguar…

– Si kështu? -Je kureshtar ti dish? -Unë pohova me kokë. -Në verë ne shkojmë në fshat tek gjyshit e babait dhe aty mblidhen të gjithë kushurinjt. Midis tyre ishte edhe Vovka, pak më i madh se unë që më pëlqente shumë. Ai është djali i tetos sime, por ne jetojmë në qytete të ndryshme. Të mëdhenjtë dhe të vegjlit flinin në shtëpi kurse unë e Vovka shkonim të flinim në plevicë , mbi bar, se aty e ndjenim me mirë aromën e fshatit. Ke provuar ndonjëherë të flesh mbi bar?

-Jo. – Është diçka dehëse dhe ndjellëse, që se merr me mend pa e provuar. Kur shtriheshim aty, përpiqesha ti afrohesha Vovkës, e prekja dhe ai nuk reagonte, i afrohesha në fytyrë dhe ai hiç. Nuk dija si të bëja e më se fundi mora guximin ta pyes në se ishte impotent. Ai u hodh përpjetë. Mos ma thuaj edhe një herë se do të ta rasë sa të dali gjaku. E thua vërtet?

-Jo po tallem., por nuk dua se jemi kushërinj. Atëherë zgjata dorën dhe e preka në vendin delikat dhe atij i ishte bërë dru. Kështu ai u hodh sipër meje e filloi të më puthte me zjarr. Pastaj më ktheu dhe hipi përsipër, por sa të ma fuste iu derdh e kështu që nuk bëmë gjë. Por pas kësaj nuk na zinte gjumi. E pyeta në se e kishte bere me të tjerë dhe ai ma preu shkurt se nuk kish se ç’më duhej. Afër agimit atij iu ngreh përsëri. Ktheu! më tha, sa nuk më është derdhur përsëri. Pastaj e leu me pështymë dhe e shtyu me forcë. Më dogji sa s’thuhet, por vet e kisha dashur. Filloi të punonte, ndërkohë që më pëshpëriste në vesh në se po kënaqesha. Unë s’po kënaqesha aspak por po duroja me vetëmohim deri sa më së fundi iu derdh.

-He si tu duk?-më pyeti Vovka. -Nuk di ç’të them, e kam për herë të parë… -Ndoshta do të pëlqej më shumë herën tjetër… Të nesërmen Vovka mezi po priste të shkonim në plevicë. Na u ngjit pas një nga vllezrit e tij qe dëshironte të shitej si më i madh, por ne nuk e pranuam dhe ai iku i mërzitur. -Si ndjehesh sonte,-më pyeti Vovka.

-E kam ende të vrare… -E lemë për nesër mbrëma. -S’ka gjë e provojmë pa e futur. Vovka filloi ta fërkonte në vrimën time. Pastaj i hodhi pështyme dhe vrima sikur u zbut. Duke luajtur sa para mbrapa koka e karit të tij gjeti vendin e filloi të hyjë. Ai qëndroi pak dhe unë fillova të ndjehesha më mire. Pastaj e futi më thellë deri sa e ndjeva të gjithin në thellësi. U deshën vetëm dy lëvizje qe ti derdhej, kështu këtë natë shkoi më mirë e netët e tjera. Kur shkonim në lumë për tu larë filluam ta bënim edhe atje, pastaj edhe në pyll, por atje na pa një nga djemtë e fshatit i cili kishte mbetur gojë hapur nga ajo që po bënim. Për t’ia mbyllur gojën e ftuam edhe atë. Ai kishte një ar të shkurtër e të trash por e gjeti vendin kollaj se vrima ishte tashme e hapur…Kur e pyetëm si ju duk, na tha se pëlqente me shumë vajzat.

Kur erdhi dita e kthimit më vinte të qaja se do ndahesha nga Vovka. Por shpresonim në verën tjetër qe do te kënaqeshim përsëri bashkë. Kishte shkuar vone. Kur dolëm nga lokali ndjemë se koha kishte freskuar. – Ku do të shkojmë ? pyeti . Shkuam ne nje hotel modest dhe morëm dy dhoma ne vete, por përfunduam në një dhomë. Kur hymë brenda s’po na durohej. Filluam të zhvisheshim pa ceremoni. Rolet ishin ndare kështu qe nuk kishte te papritura. Kur u shtrimë ne krevat filluam të putheshim, duke përzier aromat e pijeve tona.

-Po ty te derdhet shpejt ?-pyeti . -Jo e kam te vonuar… -Aq me mire. Vesha prezervativin dhe po mendoja si ta bënim. Kisha dëshirë ta kisha përballe e kështu qe pa humbur kohe ia vura këmbët mbi supe dhe fillova t’ia zbusja vrimën. -Jepi pa shume ceremoni, se tani se kam per here te pare. Nuk e zgjata. Kari rrëshqiste lehtësisht ne vrimën e tij deri sa shkoi ne fund. -Oh!- Rënkoi . -Te dhemb? -Vazhdo…

Dhe unë vazhdova. Me kishte hipur nje dridhtime kënaqësie. Ishte nje nga rastet me te këndshme qe kisha provuar, ndoshta nga qe ndjehej i lehte gjethe e merte pozicione kaq te favorshme qe Beni te dridhtoheshe nga kënaqësia e atij akti te veçante. E ndjenja se brenda meje po vloja nga zjarri qe me krijonte kënaqësia e Aljoshes. Kisha dëgjuar per djemtë rus e tani po e provoja se ato qe shkruhen nuk ishin koti. Pas nje loje te gjate Aljoshes iu derdh dhe sperma e tij ra mbi gjoksin e tij. Atëherë u shtriva qe ta ndjenja edhe unë ne gjoksin tim, gjë që na beri të shijonim edhe më shumë kenaqesine qe sillte rasti. Pastaj qe radha ime te me derdhej. Mu duke se asnjëherë prezervativi nuk kishte mbajtur aq shume sperme.

Desha te tërhiqesha, por Ljosha me tha te qëndroja edhe pak. -Dua te shijoj te gjithë kënaqeshin e te pasurit brenda,-me tha ai. Tani po rrinim ne pritje. Do te me duhej edhe disa kohe për ta bere edhe nje here tjetër. Ndërkohe po mendoja se ku do te shkonim natën tjetër. Fundja dita e re do të sillte gjëra të reja.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top