Ajo dite pa… - Tregim Erotik

Ishte dite pa shume klinete, po qendroja prapa banakut duke u marre me disa foto ne kompjuter. Sado qe po mundohesha te beja dicka prape se prape isha i merzitur per vdekje. Mendoja edhe pak per veten, cun 19 vjec, gjysma e gocave te qytetit me gjuanin dhe ja ku isha…
fillova te merresha me fotot e mia te pakten keto mund te me hutonin, pasi duhej t’i kushtoja me shume vemendje, por nuk kaloi shume dhe hyri dikush. Besoj se ishte nje djale 20 vjec, goxha i gjat, elegant, trup atletik, kembe te drejta, krahe te gjate dhe te holle. Floket i kishe jo shume te gjate por me onde. I kishe nje geshtenje te embel, ndersa syte vertet ishin kafe por nje kafe e thelle dhe e celet sa nuk nuk dija a te thoja ngjyre konjak. Kishte nje hunde shume te lezetshme, nofulla te mira dhe buze te trasha me forme shume fine. Nuk po kuptoja me, ne ai po ecte drejt meje apo kishte ndalur koha dhe une e shihja si i marrosur! “Miredita” “Mirdita. Me cfare mund t’ju ndihmoj?”- fola une me nje gjysme zeri qe me dridhej. “Ne fakt kam nje kerkese pak te madhe, a mund ta mbyllni pak dyqanin dhe te me sherbeni vetem mua?”-tha ai shume I sigurte ne vetvete. Cfare dreqin po ndodhte? Asnjeri nuk di gje per mua! Po ky nga me erdhi?! Jo se beri keq qe u shfaq se zor se kam per ta harruar, por dreq, cfare ti them? Un jam dhe i virgjer… bobo cme gjeti! Pas kesaj morie mendimesh morra fryme thelle dhe thashe: “A mund te me shpjegoni pak me mire pse me duhet te mbyll dyqanin?”-uou sa mir u ndjeva sepse kesaj here isha po aq i sigurte sa ai! “Me falni shume, tani qe e mendoj mund te kete tingelluar keq kerkesa ime!… Me lini te shpjegohem, une jam nje fotomodel dhe dua te konkuroj ne nje agjensi te huaj! Vetem se konkursi eshte nudo pasi atje mendojne se, nese dukesh mire pa rroba kush e di si ngjan me to! Dhe per kete do te doja ta mbyllnit pak dyqanin dhe te me sherbenit, paguaj mire” Dhe menjehere nxorri dy 100 €. Normailsht mua me iku truri fare, 200 € ne dore, nje fotomodel lakuriq ne studion time! Ku ka me mire se kaq! “Epo nese eshte keshtu puna, fillo behu gati tek ajo kthina aty prapa sa te mbyll qepenin dhe te bej gati setin!” Nxitova te beja ato qe sapo kisha thene, kur po mendoja per sfondin me pelqeu ideja te vija mur te bardhe dhe nje dyshek me carcafe te zinj… Ne fund te fundit per kete rast i kisha blere, jo saktesisht sepse nuk e kasha menduar kaq bombe! Ai doli nga kthina, mbante veshur nje penjuar, mund te dalloje qe nuk kishe shume muskuj por format e tij te rregulta vertete qe te linin pershtypje. Ai po me shihte ndersa une ia bera me dore se ku duhej te rrinte. Ndeza cadrat dmth dritat dhe po vija aparatin kur ai I zhvesh teresisht, kesaj rradhe mund te shihja kurrizin e tij, kishte nje linje forme S, rralle e gjen dhe me poshte dy mollaqe topolake sikur te ishin prej xhelatine dhe ato kofshe… Aty e ndjeva qe po forcohesha dhe u skuqa pak. Ai u kthye, teresisht i shkrehur po prap me pelqeu kaq shume sa ky i imi filloi te me levizte! Fillova te djersij… “Cfare ke nuk ndjehesh mire? Te ve ne siklet pamja ime?” – me pyeti me shume dashamiresi. “Jo, nuk je ti… fajin e kam une. Por vazhdojme me mire!”- u pergjigja, ne keto caste isha ne agoni te madhe, kisha frike se mos ai e dallonte te fryren time ne xhinset, dreq pse duhej te vishja boxers? “C’faj ke ti ne kete mes? Nje mashkull eshte po aq i bukur sa nje femer edhe pse une jam flamurtar i meshkujve por me duket se edhe ti, duke pare se sa po vuan! Hahaha…” -e tha si pa te keq edhe po qeshte me mua pale! Ashtu sic ishte u shtri ne ane me syte nga mua, e hodhi kofshen te mbulonte organin e tij dhe me tha “fillo e shkrep dhe po deshe zbertheje zinxhirin se e di qe te dhemb!” Nuk dija me cte beja, ose ai ishte si mua dhe me kishte kuptuar ose ishte nje marsian I kamufluar si njeri dhe sulmonte me batuta cunat e rinj! Dhe per momentin vendosa te ishte marsian! Nuk e di pse por ngriva! Ai vazhdonte te qeshte lehte, shtriqi duart, u rrotullua dhe shikonte perreth. Kesaj here mund te dalloja mire gjene e tij, ashtu gjysem te ngrehur i levizte neper kembe! U cmenda fare! Nuk po beja asgje vecse te ndjeja pantallonat qe me shperthenin e thithat me ishin bere gur! “ Eja more, cfare prêt? …hahahaha… nuk te ha, e shof qe po vuan mos ki frike!” Dhe nuk e di pse por vura aparatin fotografik qe te shkrepej cdo 20 sekonda dhe u nisa aty! Eca dhe ai levizi. U kthye ne pozicion shtrire me kurirz, kembet i kishte hapur ne nje forme V mbarpsht, ishte eksituar i teri, dhe me buzeqeshte! Sikur te dinte qe une nuk i bej ball buzqeshjeve! Hoqa bluzen ula dhe pantallonat… u afrova, vendosa gjunjet ne dyshekun e zi dhe I peshperita ne vesh : “E kam per here te pare, nuk e di mire se cfare duhet te bej!” ai ma ktheu po me peshperime “ Nuk ka problem, sduhet te besh gje!” Dhe ja ku ndjeva buzet e tij tek veshi im, po e kafshonte lehte, kjo me bente te rrenqethesha… kaloi ne qafe… erdhi tek mjekra… edhe aty pak dhembe…. ja ku u takuan buzet! Fillimisht ishte nje puthje e lehte, me mua qe me ikte koka mbrapa pasi ai i jepete shume force te tijes. U clirova me shume nga emocionet dhe tashme u mbeshteta mbi te, ndjeva karin e tij te ngrehur plotesisht teksa ngjishej pas timit fshehur ne mbathje, me erdhi natyrshem fillova te leviz lehte duke bere qe ferkimi I trupave te ishte me intesiv, tani ndjeva gjuhen e tij te ledhatonete timen, syte i kisha mbyllur, o zot c’ndjenje sublime, fillova ta grric ne kurriz ai vetem se me mebretheu me kembe! Filloi te me hiqte mbathjet dhe ja ku u lirova dhe une, ishim thuajse ne permasa te njejta, edhe pse imi dukej me i gjate ndersa tij me i trashe, po shpertheja perbrenda me merrej fryma, aty me tha “ Ma fut djalosh, ma fut thelle…” me mesoi se si ti hidhja shume peshtyme ndersa une shihja me etje se si ai fuste gishtat ne hyrjen e tij dhe e conte qafen prapa, “Ne rregull” -tha-“ fute!”dhe ate bera e futa dal nga dal, ai leshoi nje ofshame… une hyja shume ngadale dhe kjo dukej se atij i pelqente tej mase… arrita fundin dhe me tha te shtoja ritmin, pak e nga pak filloi te degjohesh zhurma e perplasjes se boleve te mia ndaj tuleve te tij. Me vuri kembet ne qafent ime, duke ma bere edhe me te lehte punen por si duket edhe ai ndjente kenaqesi, sec po godisja por u habita kur pashe ti derdhej pak nga koka e ti e fryre… “ mos ki merak,… paske… lindur… per… kete pune… po ma shtyp…. prostaten fare… ohhh” ndjeja nje ngrohtesi te llahtarshme, vazhdoja ashtu me te shpejte, nuk mund as ta puthja muskujt ishin kotraktuar te gjithe ne aktin e qirjes, po me shponte qiellza e gojes, ndjeja karin ne nje furre te lagur… me dukej se edhe pak dhe do prishesha kur ai me thote: “Nuk me dhemb… Do ta ndjesh se si ndihesh…Do te dish, te dish qe sme dhemb?… ahhh… ahhh ….ahhh!” “Po”- i thash – “dua!” “Epo nxirre shpejt dhe hip mbi mua, qendro me kurriz!” Ai filloi te me lepinte vrimen time, ndjeja nje gje fantastike sikur … nuk kam fajle per ta pershkruar, fuste gjuhen lehte te mua dhe une po cmendesha!!! “ Eja tani fute vet pak e nga pak, isha siper tij dhe ndjeva qe po rreshkisja por me digjte shume, mu deshen te pakten 5 minuta derisa e futa dhe 10 qendrova duke e puthur ndersa ai levizte ritmikisht… “ Ej sikur spo me dhemb me” -i thash! “Mire” – tha ai e me shtrengoi fort dhe po perpeliteshim mbi dyshek… ai filloi te shkonte para mbrapa , o zot sa me pelqente… pas nje fare kohe filloi me te shpejte , edhe une isha hapur goxha dhe dhimbja perzihej me nje kenaqesi te mprehte! Sado qe isha ambjentuar, gje qe me cudiste, nja dy here mu kontraktua vrima, si nje pulsim. Aty pashe shkelqimin ne syte e tij! “PO kete ku e mesove?” – tha ai i habitur “Pse te pelqen ty?” – ja ktheva une. “Shume!!!” Aty pastaj u perpoqa qe ate lloj pulsimi ta beja gjate gjithe kohes, sa here ae ai hynte une shtrengohesha, nuk zgjatem as disa minuta kur tha : “Po me vjen” dhe ja ku ndjeva disa goditje ne thellesi, disa vale … Ai ra peshe mbi mua, une e puthja, e ledhatoja… I beja dhe pak masazh, nese mund te thuhet keshtu! Por ce do qe une isha dru akoma! “Mos ki merak se ste kam harruar!”- tha – „Ku ke pak uje?” “Poshte banakut” – I thash – “ka disa shishe.” I mori dhe me lagu te terin, edhe karin ma ferkoi , u qull edhe ai, ashtu me folke te lagura e me ujin qe rridhte ne format e tij ishte kapitull me vete. U ul dhe filloi te punoje me goje. Ato dhembet dinte gjithnje se sa e kishin masen, me ekzaltoi te terin, i ferkoja floket ndersa ai shtrengonte fort buzet, para mbrapa… para mbrapa… po enjtesha .. ndjeja se si po vija … “erdha” -I thash dhe bera ta heq, por ai ma mbajti fort, nxorri gjuhen dhe mbeshteti koken time ne gjuhen e tij, vazhdoi te ma ferkonte me dore … Ja ku erdha, edhe une me po aq forca sa ai, mu mpine kembet dhe rashe ne gjuhe. Instiktivisht e putha, u be nje perzierje qe fillimisht me provokoi por ai dinte te punonte me gjuhe, ne fund te ketij akti ishim te vdekur… ndenjem edhe pak duke marre poza e duke qeshur. Pas disa ditesh i kisha bere gati nje kolazh prej 100 e sa fotosh qe ishin shkrepur, ai jo vetem qe ishte punesuar por edhe kishte dale ne vend te pare, sigurisht bashke me mua, anonimin…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top