A do ta fusesh ? - Tregim Erotik

A e keni provuar ndonjëherë kur “të kërcen gjumi?”. S’ka më keq. Ndjehesh i lodhur dhe i këputur. Gjumi nuk të zë, në mendje të vijnë gjithfarë mendimesh, me një fjalë humb tërë qetësinë. Në këto raste puna më e mirë është të ngrihesh. Kështu bëra edhe unë. Për tu marrë me diçka u ula tek kompjuteri dhe shkova në mesanxher me shpresë të ndonjë bisede të këndshme…Dhe ja ishte dikush në mesanxher që nuk ishte i regjistruar tek miqtë e mi, por më ka ndodhur edhe herë tjetër që janë futur bisedues që i kam hasur një herë dhe vetëm kaq. Këtë herë ishte dikush me nofkën super meni. Sapo u lidhëm filloi me një ton të ashpër dhe kërcnues: Ti je ai që ke shkruar ato tregimet erotike. Po , pse . Po ku je, se sapo lexova nja dy dhe më është ngritur kaq keq sa po plas për seks.

Po mua ku më gjete. Unë u futa krejtësisht kot në mesanger..

Edhe mua nuk po më zinte gjumi dhe s’kisha njeri me kë të bisedoja. Kur ja u hap adresa jote dhe kjo më bëri të shpresoj mos dali gjo. Si shumë koincidenca: lexova tregimet e tani bisedat. Shiko Arbi, kushedi se çfarë do më ndodhë në se nuk do gjejë dikë që ta qij sonte. Kari më ka ngrire dhe se e futa në akull, nuk do ta dijë, por mbetet dru…

Ku je?- më tha. Unë kam makinë e vi e të marrë.

Po kush del në 3 të natës pa njofto e pa ditë…

Pse vampir më kujton mua. Eja të qihemi, të betohem se do të kënaqesh. Do të bëj si të duash ti. Ke qejf të ma fusish? Po deshe ta marr në gojë, por puna është se kam nevojë të qi patjetër. Ta hap kameran? Vetëm ta shohësh se çfarë ke për të humbur në se nuk pranon. Dhe me të vërtet e hapi dhe e kishte të bukur shumë…

Sikur po më prishej mendja. Ku je në shtëpi? Po kam një dhomë me qera. Po lëkundesha.

Ku të vi me të marrë. I thash që e prisnja ke qoshja e Myslym Shyrit.

Ai më tha se kishte një Pezho të kuqeE lam për një çerek ore.

Vesha pantallonat e shkurta dhe një fanele blu. Po shaja veten për këtë iniciativë të çmendur. Leqi si do dilja nga ShPëpia? Po ti dilte gjumi prindërve?…

Nejse dola. Në rrugë mu duk fresk, por nuk isha larg. Ke kryqëzimi ishte një makine e kuqe. Ngadalësova hapin. Ai hapi derën dhe sikur njiheshim prej kohe më thotë: shumë i shpejtë, hyr!

U ula në sedijen përpara dhe ai ktheu kokën nga unë, u afrua dhe më puthi.

-Nuk qenkam gënjyer. Ke për të parë që do kënaqemi dhe pastaj do ta kërkosh vetë.

Bëmë disa kthesa me makinë në lagjet e vjetra pas pallateve dhe ndaluam para një pallati. Vendin e makinës e kishte zënë me zinxhira. U desh një farë kohe sa të liroheshin e të mbyllej makina, por më së fundi ishim të gatshëm të hynim.

Ishte shtëpi modeste. I thash që të mos e ndizte dritën, sepse në errësirë gjithçka dukej më e bukur. Ai ishte një djalë rreth të 30-dhjetave. Trup i lidhur me lartësi mesatare, dukej mjaft i bukur.

Atij nuk iu durua, por më tërhoqi pranë vetes e filloi të më thithi, sa në buzë, qafë, gushë e në thumbat e sisëve. Unë mbarova fare. Me siguri do të më ketë mbushur me njolla që nuk di si do t’i justifikoja. Aman mos ashtu se më nxihen shpejto. Atëhere ai filloi të më lëpinte,por duke ndjerë kripën e lëkurës, në tha që të futeshim në dush për tu pastruar. Dhe ashtu bëmë. Ai shpejtoi që të hiqte të mbathurat e mija që të shuante kureshtjen se sa të madh e kisha. Unë të tijin ,megjithëse e kisha parë në mesanxher.

Ai më kapi për koqesh dhe nuk i lëshonte së fërkuari, që ti mbante në gjendje të ngritur. Pastaj u ul poshtë dhe nën masazhin e dushit e mori në gojë. Me një thithje të shpejtë ai e përpiu karin tim dhe filloi të pulsonte. Njëherësh përpiqej të fuste gishtin në vrimën time, që unë nuk e di përse e mbaja aq shtërnguar. Kur fillova të rrezikohesha se mos më derdhej, i thash të priste, se kishim akoma seç të bënim…

U fshim me një peshqir të madh dhe shkuam drejtë krevatit.

-Do kisha qejf të kisha një djalë me peshë më të lehtë që të mund ta ngrija në hava dhe t’ia fusja në vrime. Ajo për mua është vetë mrekullia. Ashtu është vërtetë. Kur të gjesh ndonjë e bëjmë treshe, por sonte le të mbarojmë punë se po zbardh.

Kisha qejf t’ia merrja edhe unë në gojë prandaj e provova tia lëpija. Kur po afrohesha, ashtu në errësirë vija re kokën e karit të tij , të bërë synet, që dukej më i vogël si madhësi se sa trupi i trashë dhe i drejtë. Ai më vuri dorën në kokë dhe e shtyu. Yyk, bëra unë se mu duk se u mbyta. Grykën e kam pas gjithën të ngushtë dhe pavarësisht se kam pasur qejf, nuk e kam marrë më thellë në grykë.

Mirë!- tha djaloshi. Të provoj ta fus?

U shtriva përmbys. E dija që do më dhembte, por ky ishte pozicioni edhe i mirë , edhe i keq. I miri ishte se vrima hapej më ngadalë kurse pozicioni i keq ishte se po të mos doje ta haje dhe të bëje të ngriheshe, të futej më keq. I dhashë prezervativën se ndryshe nuk pranoja ta bëja, dhe ai e vuri pa fjalë. Pastaj, përveç lubrifikimit që kishte vet, i shtoi dhe pak pështymë që të rrëshqiste më shpejt. Po prisja të ndjeja efektin e mbështetjes së karit tek vrima e ime. Ishte një përshtypje e këndshme, por vetëm pak kohë, se kur kari i tij kërkoj vend që të futej, atëherë një dhimbje e mprehët më pushtoi. Unë shtërngova dhëmbët fort. Ai e ndjeu dhe u tërhoq.

-Mendova se ishe i hapur mirë,-më tha. Po ja që s’jam. Provuam ta hapnim pak vrimën me gisht dhe sikur u bë më mirë. Herën e dytë ai hyri pa kthim. Atëhere e kuptova se çfarë është tërbimi seksual. Ai pallonte me kaq zjarr sa më linte pa frymë. Por kur filloi të më lezetohej edhe mua, atëherë qirja e tij u bë një kënaqësi. Ai më kishte përmbledhur me të dyja duart dhe më shtërngonte sa më shumë.

Hapi felet me duar !- më tha. Ja tani futet më mirë.

Kështu vazhduam për një kohë, sa e ndjeva se ju derdh. Shpëtova, thash me vete, por kisha qenë i gabuar. Ai vazhdonte ta mbante brenda, nga që e kishte ende të ngrehur. E ndjenja peshën e tij nga sipër. Ai herë pas here bënte ndonjë lëvizje.

Në se ke për ta bërë përsëri, vër një prezervativ tjetër – i them. Dhe ai e nxori. Pasi u pastruam më pyeti: A do ta fusish.

Vertet e bën?

Unë jam pa paragjykime. Pastaj kam dëshirën t’i provoj të gjitha. Po ti? Edhe unë, por kur kam një propozim si ky i joti nuk e lë mënjanë.

Ty si të pëlqen? Më hip sipër se e ndjej më shumë. Dhe unë i hipa sipër, ia futa dhe e pallova vençe. Vura re se edhe atij i shijojë shumë.

Hë si tu duk?- e pyeta. Super, më tha. Nuk të thash kot të më qije. Kam sy vlerësues. Me një të parë e di se me kë kam të bëj.

Kështu që ka pak kohë që jemi miq dhe kur na merr malli mjafton një sms për tu takuar tek vendi që dimë…

 

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top