Sipas ish bashkeshortit, Sandra Bullock eshte lezbike

Jesse G. James, ish bashkeshorti i Sandra Bullock, eshte duke publikuar nje liber kujtimesh ne te cilin tregon te gjitha “sekretet” e Bullock dhe mbi te gjtiha le te nenkuptohet se Sandra eshte lezbike. 

James arriti ne kete perfundim duke studiuar sjelljen e Bullock kundrejt tij, e cila mesa duket preferonte te shkonte ne shtrat me nje liber ose me qenin e saj, sesa me te shoqin.

Sandra eshte pak e trembur nga te gjitha gjerat, te bukura apo te shemtuara, te verteta apo te sajuara, qe James mund te shkruaj mbi te vetem per te shitur librin e tij.

Nuk e dim nese Sandra eshte lezbike apo jo, por ajo qe dim me siguri eshte se Jesse G. James eshte padyshim mjeti me i ri per te identifikuar nese dikush eshte homoseksual apo jo 🙂

Lini një Përgjigje

Scroll to Top