Rocco Siffredi gay ? Po, madje se shpejti do te mund ta shohim ne porno gay

Te gjithe e kemi par Rocco-n nudo, te gjithe kemi admiruar permasat e penisit te tij dhe te gjithe mbetem me goj hapur kur Siffredi foli per problemet e tij me ereksionin. Por askush nuk e kishte imagjinuar se Rocco do te bente Comming Out ne revisten “Hookers”. “Ne jeten time kam dashur shume femra – Ka then aktori – Por secila prej tyre me ka afruar gjithmone e me shume ne ate qe une jam ne te vertet: Nje gay. Kam vuajtur shume por tani mundem dhe duhet ta pranoj: me pelqejn meshkujt. Dhe se shpejti do te punoj vetem me ta”

Ndoshta i perfshire nga vala e kurajos e promovuar nga Ricky Martin, ose ndoshta nga deshira per nje shaka per 1 prillin, Rocco ka deklaruar se ka gati disa filma te rinj porno me tematik gay.

“Gruaja ime e kuptoi dramen time dhe me ka ndenjur shume afer, aq afer sa qe se shpejti do te jet ortake me 50% ne kompanin e re “Fish & Chips” Une boten e pornos e adhuroj sepse me ka dhen shume, prandaj edhe une du ti jap dicka nga vetja ime, madje gjith veten time”

Filmat qe priten te dalin se shpejti do te jen vertet interesant, te pakten duke u bazuar ne titujt: “Horizonte te shqyera” , “Me Goje Hapur” dhe “Te Gjithe ne Radhe Per Roccon”

Mendoni se eshte nje deklarat serioze apo nje shaka per 1 prillin qe Rocco ka menduar te na serviri ?

Lini një Përgjigje

Scroll to Top