Rocco Siffredi, ereksion perball doktorit

Ne nje show televiziv italian, pornostari Rocco Siffredi tregon per ereksionin e tij te shpesht, problemin e varesis nga prostitutat dhe per dashurine me gruan e tij. Me poshte do te gjeni disa nga pikat te cilat Rocco u mundua te argumentoj gjate “Chiambretti Night”, show ky qe trasmetohet ne rrjetin italian Italia1 (10 mars 2010).

Prostitutat

Rocco shprehet: “Pasi perfundova se punuari, pata nje problem varesie prej prostitutave, ndonjehere edhe 2 – 3 here ne dite, shkoja ne internet, neper revista dhe i kerkoja”

Ereksion tek doktori

Shkoja tek doktori, zhvishesha dhe aty perball nje mashkulli tjeter me ngrihej. Aty, sebashku me doktorin kuptuam qe kishim te benim me nje problem. Muskujt reagonin ne menyre krejt automatike, dhe kishte dicka qe nuk shkonte.

Bashkshortja

Pornostari italian ka pasur ne krah nje grua heroike, Ròsza Tassi, hungareze. E cila e ka dashur dhe e do akoma. Siffredi, i lindur ne Ortona me 4 maj 1964 e quan gruan e tij “Santa Rosa” (trendafili i shenjt)

Dashuria

Mbi raportin me te shoqen thote: “Gjat vizites tek doktori ajo ishte perkrah meje dhe qeshte. Per rreth nje vite historine e prostitutave nuk ia tregova gruas. Fillova te mendoja edhe divorcin.” Dhe keshtu Rocco vendos se eshte momenti per te sqaruar gjerat me bashkshorten: “Vendosa ta perballoj problemin bashke me te, i perplasa ne tavoline listen e rreth 1000 prostitutave qe kisha frekuentuar vitin e fundit, Ajo u tregua fantastike dhe me qendroi ne krah.”

Sida

Rocco flet per virusin Hiv ne boten e pornografise: “Sida egziston dhe duhet bere teper kujdes, Ne e bejm testin te pakten nje here ne muaj. Keshtu Rocco shpjegon se ne Amerike egziston nje shoqate qe certifikon vertetesine e testit te Hiv, dhe aktoret duhet ta ken kete certifikate. “Ne te shkuaren, shume aktore Hiv pozitive e falsifikonin testin e tyre per te vazhduar pune, dhe e perhapnin virusin edhe tek te tjeret”.

Burimi: Queerblog.it

Lini një Përgjigje

Scroll to Top