Robbie Williams: “Do te me pelqente te kisha nje femij Gay”

Ndoshta per te rikompensuar zhgenjimin e fansave pas marteses surprize te Robit, ose ndoshta per te sfiduar nje bote te mbyllur ndaj personave te “ndryshem” por Robbie Williams ka lene nje deklarate te “pazakonte”:

Do te me pelqente te ksiha nje femije homoseksual

Shume persona kur ju behet pyetja se si do te reagonin nese femija e tyre do te ishte gay fillojne me justifikimet se si do te sihte e komplikuar per te, por…. “Une do ti jepja megjithate dashurine time, ndoshta edhe me shume“, dhe Robi jo vetem qe nuk do te ishte i shqetesuar nga kjo gje, por madje do te preveronte dicka te tille.

E dime qe per meshkujt e martuar duhet patur pak respekt, por fantazia nuk demton askend, keshtu qe perfitoj nga rasti t’ju sugjeroj nje galeri me disa nga fotot me HOT te Robit, per galerin kliko Ketu!

Lini një Përgjigje

Scroll to Top