Robbie Williams e Gary Barlow gay si ne Brokeback Mountin ne videon e fundit “Shame”

Robbie Williams rikthehet me nje hit te ri, nje homazh i dashurise se ndaluar midis Health Leadger dhe Jake Gyllenhall (Brokeback Mountin)


Robbie (i sapomartuar) dhe Gary me siguri din sesi te terheqin vemendjen e publikut. Prej kohesh seksualiteti i tyre eshte ven ne qender debatesh dhe pergenjeshtrimesh. Eshte Robbie Gay ? eshte Gary gay ? Pergjigjen ndoshta nuk do e marrim kurre, por te pakten ne videon e fundit “Shame” jemi te sigurt qe jane 🙂


Si mysafir nderi ne kete video Robbie ka zgjedhur ish kolegun e tij ne kohen e Take that, Gary Barlow me te cilin gjat videos i shohim ne sjellje homoerotike ne nje histori te pervuajtur ne stilet e Brokeback Mountin dhe i dedikohet nevojes per te fshehur seksualitetin ne nje zone malore te ShBA ku te jesh gay eshte vetem arsye per tu turperuar.


Robbie dhe Gary, qe me kete video jane mese te sigurt qe do te bejn per vete edhe nje pjese te mire te publikut Lgbt na kujtojne gjithashtu se Take That do te rikthehen me nje album te ri per te cilin na duhet te presim deri ne dhjetor.


Videon do e gjeni duke klikuar ketu


Lini një Përgjigje

Scroll to Top