Ricky Martin i propozohen 1 milion dollare per te interpretuar ne nje film porno

Personi ne te djatht te fotos quhet Austin Wide, kurse ai ne te majt nuk ka nevoj per prezantim ;)… “Cfar kan te perbashket?” do te pyesi dikush, “mos kan qen gje te dashur ?!” -Jo, edhe pse dikujt do ti pelqente! Po shpjegohem me mire; Djali ne te majt eshte aktor ne filma porno gay dhe shtepia prodhuese Raiging Stallion i ka propozuar plote 1 milion dollare Ricky-t per te xhiruar perkrah Austin ne nje film porno. Normalisht ky propozim nuk eshte perfillur fare nga ana e Ricky Martin i cili per momentin eshte shume i zen me rritjen e dy femijeve dhe me te dashurin e tij, por le te themi qe per Raiging Stallion ky ishte nje okazion i mire per te ber pak reklam. Ju ne vend te Ricky Martin a do kishit pranuar ? A do tju pelqente te shihnit Pop starin en nje film porno, dhe mbi te gjitha, ne cfar roli ?

Lini një Përgjigje

Scroll to Top