Revista spanjolle publikon “piquetòn”-in e Piqué (video)

“Sipas NASA-s, Everesti dhe “Piquétoni” jane dy objektet qe arrin te dallohen nga hapsira” thote dikush ne Twitter. Piquèton eshte fjala e momentin ne Gadishullin Iberik, te gjithe ne spanje flasin vetem per Piquétonin dhe per ereksionin e Gerard Piqué.

Mbrojtesi i Barcelones eshte fotografuar ne nje moment teper special, dhe duke analizuar foton e publikuar ne revisten roze “Cuore”, nje moment i verte “lumturie” do te thonim

Revista nuk nguron te vendosi tre pikepytje dhe nje shigjete qe indikon gjenetalet e futbollistit duke thkesuar edhe faktin se ne ato momente, Piqué ishte ne shoqerine e te dashures se tij, kolumbianes Shakira.

Nuk eshte hera e pare qe Gerard Piquè vihet ne shenjester te thashethemeve dhe te revistave te gossip, kohet e fundit edhe per lidhjen e tij me Shakiren. Por veshtire se mund te harrohen fotot e publikuara para disa muajsh ku Piqué shfaqej se bashku me kolegun e dij suedez, Ibraimovic ne rrethana “teper miqesore” (kliko ketu). Edhe pse u pergenjeshtrua nje lidhje e mundeshme midis dy futbollisteve, kjo nuk e ndaloi shperndarjen e fotos ne te gjithe boten.

Revista ne fjale siguron se ne foto nuk eshte perdorur Photoshop dhe se se shpejto do te publikoj edhe videon nga e cila eshte marre fotoja ne fjale….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Burimi: gay.it

 

Lini një Përgjigje

Scroll to Top