Perkedhelje te dyshimta midis Ibrahimovic dhe Piqué, tifozet mbeten te shokuar

Perqafim mes miqsh apo dicka me shume ? Nje tifoz ka arritur te fokusoj me aparatin e tij nje moment “delikat” midis Zlatan Ibrahimovic’ dhe Gerard Piqué (futbollist qe momentalisht luajn per Barcelonen). Fotoja ne fjale eshte shkrepur disa minuta mbas nje stervitjeje, dhe ne te shihen fare qart Ibra i mbeshtetur ne makine dhe perball tij Piqué, shume afer, ndoshta me shume se dy shoke te ngusht. Te shumte jane tifozet qe kan mbetur te shokuar nga kjo foto, dhe disa prejt tyre madje kan krijuar edhe grupe ne facebook. Ndersa disa te tjere mendojne se behet fjale per nje foto nga prespektiva e gabuar dhe qe krijon iden e gabuar. Ndersa disa t e tjere, perfshire edhe une shpresojn qe ne kete foto te ket dicka me shume sesa nje perqafim mes miqsh… Duke pare foton ne fjale, ju si mendoni ?

burimi: gay.it

Lini një Përgjigje

Scroll to Top