Per Justin Bieber te jesh homoseksual eshte nje zgjedhje

Kush nga ju e nje Justin Bieber ? Une po, te pakten si emer (dhe me duket se nje here kam degjuar edhedicka nga ai qe i ngjante nje kenge, por nuk jam i sigurt. mbaj mend vetem “baby, baby baby…”

Nejse per ata qe nuk e njohin, ky eshte nje kengetare amerikan 16 vjecar qe ka ber per vete miliona adoleshent ne te gjithe boten, edhe ne Shqiperi. Kohet e fundit ka len nje intervist per revisten Rolling Stone ne te cilen flet per tema serioze dhe delikate si aborti, seksi, shendetesia etj. Me pake fjale nje prove per te testuar maturin e ketij vogelushi adoleshenti. Dhe nder temat me delikate eshte edhe homoseksualiteti. Ja cili ka qen opinioni i tij mbi kete teme:

Te qenurit gay eshte nje vendim qe ka te bej vetem me veten. Eshte dicka qe nuk ka te bej me mua, dhe nuk duhet ti interesoj askujt tjeter

Prisnit nje pergjigje me inteligjente?!  Nje vendim, nje menyre jetese, nje zgjedhje… Nejse, jemi te gjithe dakord qe eshte dicka qe pervec personit ne fjale nuk duhet ti interesoj askujt tjeter, por Justin, mos u bej merak, te gjithe jemi te bindur qe je heteroseksual, prandaj te lutemi, vazhdo te jesh deri ne fund!

Lini një Përgjigje

Scroll to Top