Miss Trans Albania e shtune 15/02/2020 ora 20:00

Te dashur miq,

Kemi kenaqesine t’ju ftojme ne edicionin e katert te MISS TRANS.

Te shtunen ne oren 20:00 ne Tulla Culture Center, ju pret nje nate e paharrueshme me performanca nga 12 bukuroshet e talentuara nga Shqiperia dhe Kosova.

Prezantojne eventin dy divat e komunitetit trans ne Shqiperi: Kleandra & Hirushja

Lini një Përgjigje

Scroll to Top