Kate Moss puthje lesbike me modelen Lea T.

Qëkurse u martua Kate Moss është përpjekur të gjejë qetësinë e saj por ditën e parë pasi mbushi 37 vjeç ajo duket të ketë bërë diçka që na bën të ngremë njërën vetull e të themi “ooooh”.

Revista “Love” ka shfaqur së fundi një foto në faqen e parë të saj ku paraqitet Kate Moss duke u puthur në buzë me një modele tjetër me inicialet Lea T. e cila thuhet të jetë transeksuale.

Bazuar mbi atë çka duket në foto ngjan se Kate e ka shijuar maksimalisht puthjen dhe buzët e Leas.

Burimi: Lajmiifundit.com

Lini një Përgjigje

Scroll to Top