Ja kush eshte i dashuri i Ricky Martin

Tashme per disa nga ju lajmi mund te jet ber edhe i besdishem pasi qe nga deklarimi nuk ka faqe ose rubrik qe merret me gossip qe nuk e ka trajtuar. Megjithate po e perserisim edhe nejhere per ndojerin te cilit mund ti ket shpetuar ky lajm; Ricky Martin eshte Gay dhe beri coming out publik para disa ditesh. Nuk e di ju por mua i pari mendim qe me erdhi ne mendje ishte; Kushedi kush eshte fatlumi?!… Fatlumin ne fjale mund ta shihni ne foto perkrah Rikit, nje djal rreth te 30-ave i cili nuk eshte hera e pare qe shfaqet perkrah kengetarit. Per te nuk dime shume vec faktit se eshte me origjin portorikane dhe se jan njohur me kengetarin ne bankat e shkolles. Menjehere pasi Martin beri publik homoseksualitetin e tij filluan te qarkullonin zera se kengetari ishte ber santazh nga disa persoa te cilet do te benin publike fotografi ku shifej kengetari gjat nje akti seksual me nje mashkull tjeter,
por burimi i lajmit nuk u vertetua asnjehere keshtu qe nuk do e dime kurr sesa i vertet ishte. Thuhet se djali ne fjale, i lodhur nga te fshehurit ka ber “presion” mbi Rikin duke e detyruar ate te bej publik orientimin e tij seksual. Mesa duket i dashuri luna nje rol thelbesor ne edukimin e dy femijve binjak te Ricky Martin, por per momentin jemi ne pritje te informacioneve me te detajuajuara. Deri athere presim komentet tuaja; Cfar mendoni per ciftin ?

Lini një Përgjigje

Scroll to Top