Dashuri ne kohen e koleres

Historia ime nis ne kohen kur ishim teper te privuar, nga deshirat dhe prirjet tona ,ndonese te fshehura por dhe te deshiruara. Sapo isha diplomuar per agronomi dhe isha caktuar te punoja ne rrethin e Pukes.behej fjale per vitin 1988. isha nje djale rreth 24 vjec dhe merrja me vehte rinine e moshes te kryeqytetit. mikpritja ishte e ngrohte ne fshatin K.. ku do punoja dhe krijova nje strehez te mire per te jetuar. Ditet kalonin dhe une kisha krijuar miqesi me banoret,por dhe tundohesha nga femrat beqare te atij fshati, ndonese per te mos krijuar iluzione kisha hapur lajmin se isha i fejuar. te djelave para shtepizes ku jetoja teper e kendeshme per ate kohe, meqe kisha nje lendine mblidheshin djemte e fshatit dhe loznim futboll. une nxirrja radion Iliria ne dritare dhe degjonim ndeshje futbolli ose kenge te muzikes shqiptare.{pub}Vini Re!!! Vetëm anëtarët e regjistruar mund ta lexojnë vazhdimin e këtij tregimi{/pub}
Ne njeren nga kto dite me beri pershtypje nje djale i imet por simpatik qe nuk ishte futur te luante futboll por qendronte prane radios qe ishte ne parvazin e dritares dhe po me veshtronte dhe sa here shikimet tona kryqezoheshin me buzeqeshte. Mbaroi loja dhe te gjithe po shperndaheshin neper shtepite e tyre. Tek po merrja radion te hyja mbrenda per te bere nje dush te stilit me kanace, shoh se djali me afrohet dhe me pershendet. Me miresjellje prezantohet me emrin Jani dhe une i them emrin tim Lenci. me tregoj se punonte ne minieren e bakrit tek fabrika ne Fushe Arres dhe kishte 6dite pushim sepse ishte temperature,gje qe ne maj tmoti ishte me luhatje. Me dukej djale me edukate dhe me beri shume pershtypje. Qendrum pak jashte dhe po me tregonte per jeten e tij, se ishte 21 vjec dhe vazhdonte shkollen e nates ne F.Arres.Me terhiqte ky djale dhe bisedat fillova t’i beja me provokime rreth seksit per femra,por qe ai nuk kishte interes sepse sipas tij nuk jane te emancipuara. dukeverejtur menyren e shikimit tij vendosa te ndryshoj bisede dhe te provokoja ate se si ja bente perte plotesur boshllekun seksual. mundohej te justifikohej dhe te sillte biseden ne menyre konfuze,por qe nuk po i gjente fillin. skuqja ne fytyre dhe fryerja nen pantallona e penisit tij nuk me shpetuan. nuk dija si te veproja se ishte nje inisiative e re per mua dhe aq me teper per ate qe nuk kisha asnje informacion,por qe behej fjale per nje zone malore qe ishte teper per te menduar nje skene sexi aq me teper me nje mashkull. Megjithateperdora instiktin per te provokuar dhe itregova se do bej nje banjo, ndersa atij i thashe te futej tek dhoma e gjumit te me priste se do pinim nje kafe pastaj. Me qellim lashe peshqirin tek dhoma ku do rrinte Jani dhe po beja dushin primitiv te asaj kohe. gjate dushit penisi im ishte ne ereksion dhe ne momentin e perfundimit i them Janit nese mundej te me binte peshqirin. erdhi me peshqir dhe kur me pa hapi syte dhe po qendronte tek dera banjos pa levizur dhe po me admironte. ne kte moment kapi situaten dhe i them do me japesh peshqirin apo do vish dhe ti te bejme banjo bashke. ai per habine time me tha,vertet dhe nuk vonoj por filloj te zhvishej duke i hedhur rrobat kuturu dhe ndodhej para meja nudo. peniset tone ishin bere dru,nuk durova por e afrova afer dhe fillova ta puthi me pasion. nuk kisha puthur kurre mashkull ne buze por puthja me te ishte e vecante dhe teper eksituese. ai filloj te me puthte gjith trupin deri sa u ul ne gjunje dhe filloj te ma marri me goje. Oh cfare kenaqesie. Bente thithje te penisit dhe pastaj u fut poshte shaleve te mia dhe me guduliste vrimen me gjuhe. nuk po duroja dot dhe per te larguar derdhjen e spermes time fillova te bej ndrimin e roleve. pas 30 minutave me puthje dhe thithje pasionante Jani mori penisin tim ne goje si lepirse dhe kerkoj te ja derdhi ne goje.Ah cfare mrekullie ishte.Dolem nga banjo dhe u ulem ne krevat. Detyra ime ishte qe dhe ai te ejakulonte ndaj ja mora me goje por i tregova qe spermen nuk mund ta derdhte ne gojen time. pas disa pompimeve ne goje dhe ledhatimeve qe beja me duar bytheve dhe testikujve te tij ati ju derdh ne doren time. U pastruam dhe po benim nje kafe sa te vinim ne forme per here te dyte. Pas kafes filluam lojen erotike ne cdo pozicion,gishtat kalonin pergjate trupit tij dhe pastaj ne vrimen anale qe te merrte forme per zhvirgjerim. Penisi im ishte ne maksimim ne ereksion ndaj i vura kembet sipr supeve te mija, dhe pasi e laga me peshtyme afrova majen tek vrima.Sado qe e kisha perpunuar vrimen perseri ajo ishte e ngushte.Nuk shquhem per penis te madh por rreth 14cm dhe Jani rreth15cm. sapo koka e penisit filloj te futej brenda degjoja Janin qe renkonte, nuk e kuptoja dhimbja ishte perzier me kenaqesine sepse njekohesisht bertiste me dhemb mpor dhe mos e hiq.Pas nje loje fut e nxirr vrima e mori komplet penisin. pompoja dhe nderronim pozicion deri sa ne damaret e mi vershoj sperma ne tunelin e Janit qe perpelitej nga kenaqesia.Ate nate qendruam deri ne te gdhire me sex dhe ledhatime.Ne mengjes kur po ndaheshim ftyrat tona tregonin se nje mrekulli e tille do vazhdonte per sa kohe une do qendroja te punoja ne ate zone malore.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top