Mentiras y gordas

Trama: Nje grup te rinjsh pergatiten per ate qe do te jete vera me e bukur e jetes se tyre, nje perzierje sekretesh, seks, konfesime dhe nete festash. Nuk jan te vetedijshem qe ky udhetim, pasi fillon, nuk ka me kthim mbas, dhe se genjeshtrat behen gjithmone e me te medha, dhe se te duash do te thot te vuash dhe te besh te vuajne.

Skeda:

Regjia: Alfonso Albacete, David Menkes Aktoret: Mario Casas , Ana de Armas , Hugo Silva, Alejo Sauras, Yon González , Duna Jové, Ana María Ruíz Polvorosa, Marieta Orozco, Miriam Giovanelli, Asier Etxeandía, Maxi Iglesias , Esmeralda Moya Shteti: Spanja Viti: 2008. Premiere: 27-03-2009 Kohezgjatja: 105 min. Zhanri: Drame

Lini një Përgjigje

Scroll to Top