Tregime Erotike

Deri n’12 me t’shpis, pastaj… ( Pjesa 2)

Drini e kishte kaluar Vitin e Ri gjithmone me te shtepise, para dhe pas 12, jo se nuk e linin, po se nuk kishte deshire te perzihesh me turmat e cunave qe vershonin rrugeve pas ores 12. Kete vit, ju shkrep ne koke te dilte dhe ta shihte njehere gjendjen. I tha prinderve qe do dilte me ca shoke dhe u nis drejt sheshit.

Deri n’12 me t’shpis, pastaj… ( pjesa 1 )

Drini e kishte kaluar Vitin e Ri gjithmone me te shtepise, para dhe pas 12, jo se nuk e linin, po se nuk kishte deshire te perzihesh me turmat e cunave qe vershonin rrugeve pas ores 12. Kete vit, ju shkrep ne koke te dilte dhe ta shihte njehere gjendjen. I tha prinderve qe do dilte me ca shoke dhe u nis drejt sheshit.

Komshia i Dajes ne Gjilan

Daja ishte martuar me nje grua kosovare, nga Gjilani. Ne shtator te 2020, vendosa qe te shkoja per pushime dhe te qendroja 2 jave. Daja jetonte ne nje pallat, kati 4. Kur shkova atje vendosa gjerat e mia tek dhoma dhe me pas dola shetitje nga qendra e qytetit. Gjilani kishte shume djem te bukur qe edhe me eksituan. Kur ne darke u ktheva ne apartament dhe pasi hengrem darken, prita ca dhe hapa nje film porno gay. Me pas nga canta ime nxorra nje penis fallco qe e kisha blere ne Tirane kur isha 16 vjec, ne 2018. Kujtoj qe e kam blere direkt pasi bera sex me nje shokun tim te klases. Per rreth dy ore po luaja me penisin ne prapanicen time.

Nje Zile E Vonuar

Atë natë isha bërë si I tërbuar. Kisha kaq kohë që nuk kisha bërë gjë, herë për mungesë të një partneri të mirë dhe herë për mungesë vendi. Kjo e fundit ishte fatale, sepse më ishin afruar djem të mirë, por s’kishim pasur vend ku të shkojmë. Në mbrëmje doli si okazion, një djalë fort …

Nje Zile E Vonuar Read More »

A Tu Shtua Kureshtja ?

Mjeku, pavarësisht i ri apo i vjetër, gjithmonë është person me rëndësi dhe ja kanë nevojën të gjithë. Unë kisha pretendime, se kisha qenë student i mirë dhe prisja një specializim të mirë në kirurgji p.sh. Por një mik më tha që të kisha durim, se po diskutohej për të dërguar jashtë për specializim, prandaj …

A Tu Shtua Kureshtja ? Read More »

Ai të vdesë fare

Sa herë që kaloja nga ajo rrugë, do të ndaloja në një dyqan luksoz, për të admiruar koleksionin e veshjeve luksoze, që herë pas here ripërtëriheshin nga pronari i dyqanit. Atë mbrëmje më mbetën sytë tek një kostum monopet si dhe në një palë këpucësh kafe. Po afronte 31 dhjetori dhe unë po ëndroja me …

Ai të vdesë fare Read More »

Binjakët

Në pallatin tonë, një familje ka blerë një apartament. Ato kanë një çift binjakësh që ngjasojnë kaq shumë me njeri tjetrin sa thonë se edhe e ëma nuk i dallon kur nuk janë bashkë. Ato janë të pandarë. Gjithmonë i shohim bashkë, si në shkollë ashtu edhe në veprimtari të tjera. Mësuesit kanë gjetur belanë …

Binjakët Read More »

Një Mrekulli

Po kthehesha nga expo-klic, kur te kryeministria filloi të binin pika shiu. Aty s’ke ku te fusish koken, prandaj shpejtova hapin, për të aritur tek stacioni I autobuzit që ishte zene nga nje grumbull njerzish. Një djalë me nje cellular në dorë diçka shkruante dhe une mendova se po luan lojra elektronike. U afrova pak …

Një Mrekulli Read More »

Scroll to Top