Klasifikimi i 10 puthjeve me te mira lesbo nder vite (video)

Faqja Lovegirls ka krijuar nje top list me 10 puthjet me te bukura lezbo qe kemi pare ne filma. Ne klasifikim nuk ndodhet i famshmi “The L Word“, pasi ky i fundit konsiderohet nje serial, dhe po te ishte futur ndoshta do te zinte te 10 pozicionet ne klasifikim. Disa nga titujt ne klasifikim pak a shume priteshin te ishin ne vendet e para si psh: If these walls could talk 2 (i kthyer ne nje film kult sebashku me kapitullin e pare), habit disi fakti i pozicionimit ne vendet e para te titujve si Sex Crimes(puthja safike midis Denise Richard dhe Neve Campbell) si dhe Cruel Intentions, midis Sarah Michelle Gellar dhe Selma Blair.

Kuriozitet: Te dyja skenat e mesiperme jan kandiduar edhe ne Mtv Movie Awards si puthja me e mire. Edhe pse Cambell u mund nga Shakespeare in Love, Sarah Michelle Gellar arriti te bente te saj statujen e çmimit. Disa vite çmimin per puthjen me te mire e fitoi ajo midis Jake Gyllenhaal dhe Heath Ledger ne Borakbeck Mountain. Vajza qe po lexoni artikullin, jeni dakord me kete klasifikim apo do te shtonit diçka ? Ndersa djemte, nese do te benim nje klasifikim me 10 puthjet me te mira gay, cilet tituj do te sugjeronit?