tregime seksi

Ndjenja me e paster

U njohëm në gjimnaz të dy. Nuk ishim në të njejtën klasë, madje as në të njejtin vit, por ishim vërtet shumë shokë të sinqertë me njëri-tjetrin, edhe pse ishim krejt ndryshe. Ai ishte zeshkan, me flokë korb të zeza, i gjatë e i fuqishëm. Kurse unë isha i shkurtër, bjond dhe me një lëkurë …

Ndjenja me e paster Read More »

Sex Bussines

Ishte buzëmuzgu dhe unë po dilja. Përpara meje ishte një djalë, që më bëri përshtypje se kishte lënë një mjeker një gisht të trashë nga njëri vesh tek tjetri. Megjithatë dukej se ishte mjaft і ri. Për një çast nga kthesa tjetër e rrugës, u shfaqen dy vajza elegante të cilat djaloshi po і shoqëronte …

Sex Bussines Read More »

Djem Te Mire (pjesa e pare)

Ishte hera e parë që shkoja në atë qytet të Kinës. Më kishin rekomanduar një hotel të rehatshëm, që me të vërtet kishte qenë i tillë. Rrethuar nga gjelbërimi, ai krijonte një ndjenjë qetësie qiellore. Sapo u ç’ngarkuan valixhet nga taksia boysat e shërbimit vrapuan t’i marrin për t’i dërguar në dhomën që kisha prenotuar. …

Djem Te Mire (pjesa e pare) Read More »

Scroll to Top