tregime erotike

Binjakët

Në pallatin tonë, një familje ka blerë një apartament. Ato kanë një çift binjakësh që ngjasojnë kaq shumë me njeri tjetrin sa thonë se edhe e ëma nuk i dallon kur nuk janë bashkë. Ato janë të pandarë. Gjithmonë i shohim bashkë, si në shkollë ashtu edhe në veprimtari të tjera. Mësuesit kanë gjetur belanë …

Binjakët Read More »

Një Mrekulli

Po kthehesha nga expo-klic, kur te kryeministria filloi të binin pika shiu. Aty s’ke ku te fusish koken, prandaj shpejtova hapin, për të aritur tek stacioni I autobuzit që ishte zene nga nje grumbull njerzish. Një djalë me nje cellular në dorë diçka shkruante dhe une mendova se po luan lojra elektronike. U afrova pak …

Një Mrekulli Read More »

Qenka shume i mire

Tini kishte kohë që priste rastin te qiheshe. Por duke qene і ri dhe pa përvojë kishte frikë prandaj edhe rezervohej shumë. Gjatë pushimeve verore u fut në punë në një dyqan interneti dhe atje kishte kontakte me djem të cilët luanin me lodrat e reja, ose gjatonin me të njohur dhe të panjohur. Aty …

Qenka shume i mire Read More »

Miku i Vellait

Skerdi ishte tre vjeç më і vogël se vëllai, por і pëlqente të tregohej më і rritur prandaj і ngjitej mbrapa sa herë që ato dilnin. Vëllai së bashku me shokun e tij të ngushtë Mandin, rrinin gjithmonë bashkë. Ato ishin në një klasë, dhe po bënin gjimnazin bashkë. Ato і dinin sekretet e njëri …

Miku i Vellait Read More »

Djem Te Mire (pjesa e pare)

Ishte hera e parë që shkoja në atë qytet të Kinës. Më kishin rekomanduar një hotel të rehatshëm, që me të vërtet kishte qenë i tillë. Rrethuar nga gjelbërimi, ai krijonte një ndjenjë qetësie qiellore. Sapo u ç’ngarkuan valixhet nga taksia boysat e shërbimit vrapuan t’i marrin për t’i dërguar në dhomën që kisha prenotuar. …

Djem Te Mire (pjesa e pare) Read More »

Scroll to Top