Rocco Siffredi gay ? Po, madje se shpejti do te mund ta shohim ne porno gay

Te gjithe e kemi par Rocco-n nudo, te gjithe kemi admiruar permasat e penisit te tij dhe te gjithe mbetem me goj hapur kur Siffredi foli per problemet e tij me ereksionin. Por askush nuk e kishte imagjinuar se Rocco do te bente Comming Out ne revisten “Hookers”. “Ne jeten time kam dashur shume femra – Ka then aktori – Por secila prej tyre me ka afruar gjithmone e me shume ne ate qe une jam ne te vertet: Nje gay. Kam vuajtur shume por tani mundem dhe duhet ta pranoj: me pelqejn meshkujt. Dhe se shpejti do te punoj vetem me ta”

Ndoshta i perfshire nga vala e kurajos e promovuar nga Ricky Martin, ose ndoshta nga deshira per nje shaka per 1 prillin, Rocco ka deklaruar se ka gati disa filma te rinj porno me tematik gay.