Balerini

Ate buze mbremje, po kthehesha ne shtepi pak me vones, se kisha patur pune. Autobuzi sapo nisej dhe per te mos e humbur, vrapova qe ta arrije. Shoferi me hapi deren dhe une u ngjesha pas njerezve, qe te mbyllej dera. Nuk ndjehesha aspak rehat, per me teper isha mbeshtetur pas prapanices se nje djali, …

Balerini Read More »