Malajzia çensuron Lady GaGa-n

Hiti me i fundit i Lady GaGa-s, “Born this way” u kthye padyshim ne nje nga hitet e saj me te mira dhe u trasmetua nga te gjitha kanalet radiofonike ne te gjithe boten. Hiti ne fjale arriti edhe ne ato vende ku homoseksualiteti nuk eshte i pranuar ne menyre sociale. Nje nder keta vende …

Malajzia çensuron Lady GaGa-n Read More »