Ajo dite pa…

Ishte dite pa shume klinete, po qendroja prapa banakut duke u marre me disa foto ne kompjuter. Sado qe po mundohesha te beja dicka prape se prape isha i merzitur per vdekje. Mendoja edhe pak per veten, cun 19 vjec, gjysma e gocave te qytetit me gjuanin dhe ja ku isha… fillova te merresha me …

Ajo dite pa… Read More »