Tiziano Ferro: Jam Gay!

Shume nga ne kishin dyshimet e veta, por deri ne momentin kur vet personazhi nuk deklarohet, dyshimet mbeten vetem thashetheme mes miqsh. Dhe me ne fund deklarimi i kengetarit te nivelit internacional Tiziano Ferro erdhi. Lajmi behet publik ne revisten vanityFair, ku nga intervista e gjat e Tizianos vecojme: “Dy vite me pare filloma nje …

Tiziano Ferro: Jam Gay! Read More »