Tregime Erotike

Borxhi

Kisha kohë që nuk e kisha shokun tim Tomin. Jo vetëm kishim qene shokë të mire, por kishim pasur edhe disa aventura bashkë që e bënte me te ngushte shoqërinë. Por shpresat për të gjetur parajsën diku jashtë e bënë edhe atë të marrë rrugët, “selametin për me e gjet”. Por ja, kot nuk thonë …

Borxhi Read More »

Shkolla Ushtarake

Nata ishte e ftohët dhe me shi. Ai ishte me një këmishë me mëngë të shkurtëra dhe po dridhej nga të ftohtit. Kur I kalova pranë, më thotë, në se mund ta ndihmoja. Kishte ardhur nga Berati per tu regjistruar në shkollën ushtarake, por nuk kishte bërë gjë. Nuk kisha mik të forte, më tha, …

Shkolla Ushtarake Read More »

Tuneli

Në television dëgjova se në portin e Durrësit ishte akostuar një anije e vaçantë e mbushur me libra. Ajo sillej nepër botë për të përhapur kulture, që ta çonte librin më pranë lexuesit dhe të ngjallte interesin për to. Mu mbush mendja që të shkoja edhe unë për të pare se çfarë librash ishin.Dita filloi …

Tuneli Read More »

Edhe ne te tute

Me Janin u njohëm rastësisht. Ai ishte një djalë I pashëm, nga rrethet e Korçës. Krijuam pak konfidence dhe vendosëm të uleshim në një kafe për të kembyer nja dyfjale. Ai kish pas mendjen të shkonte në Greqi, por siç u ngatrruan punët tani, nuk kishte asnjë interes të shkonte e të sillej rrugëve. Për …

Edhe ne te tute Read More »

Guzhunieri Simpatik

Do te qendroja dy dite ne Tirane per nje trajnim per efekt pune. Lajmerova nje shok qe kishim nje muaj lidhje pasionante qe te kalonim momente intime dhe pasionante.Por ateher qe ti mendon qe gjithcka do kolonte ne menyre romantike,shoku nuk mund te vinte sepse kishte arsye teper te foreta. E imagjinoja vehten teper te …

Guzhunieri Simpatik Read More »

Rastesia

Gjithmonë kam besuar se rastësia ka një rol të rëndësishëm në jetën e secilit. Ajo nuk varet prej nesh, paraqitet si një mundësi zgjedhje dhe ne jo gjithmonë zgjedhim më të mirën. Por ndonjëherë zoti ndriçon mendjen dhe atëherë bëjmë një zgjedhje të kënaqshme. Por kur i tregon ndonjërit se çfarë të ka ndodhur, ai …

Rastesia Read More »

Pas turnit

Kisha disa ditë që ndodhesha në Strasburg, ku kisha shkuar për të shfrytëzuar një bursë masteri. U stabilizova në një hotel të këndëshëm, që nuk ishte larg punës time. Sportelistja, kur u regjistrova, më dha një çels të një porte anësore, që mund ta përdorja në se vija pas ores 22. Pas stabilizimit, vendosa të …

Pas turnit Read More »

Scroll to Top