Filma-Gay

Mentiras y gordas

Trama: Nje grup te rinjsh pergatiten per ate qe do te jete vera me e bukur e jetes se tyre, nje perzierje sekretesh, seks, konfesime dhe nete festash. Nuk jan te vetedijshem qe ky udhetim, pasi fillon, nuk ka me kthim mbas, dhe se genjeshtrat behen gjithmone e me te medha, dhe se te duash …

Mentiras y gordas Read More »

Scroll to Top