Gati për diçka të re?

Gay Albania - Njohje dhe takime dhe chat me djem gej shqiptar

The Albanian gay community dating website

Gay Albania është portali i parë dedikuar komunitetit gay lezbike biseksual dhe transgjinor në Shqipëri. Këtu do të kesh mundësinë të bisedosh me djem të tjerë gej dhe vajza lezbike që jetojnë në Tiranë, Durrës, Fier, Vlorë, Sarandë, Gjirokastër, Shkodër, Pokgradec, Kukës etj. Gjithashtu nëse kërkon të njihesh me djem gej në Kosovë, këtu do të mund të njihesh me djem gej dhe vajza lezbike që ndodhen në Prishtinë, Gjilan, Pejë, Prizren, Gjakovë, Podujevë etj.

Tregime Erotike

Pervoja e Pare

Kisha kohe qe shihja qe nje prej komshijve te mi me ndiqte me shikim. Ai rrinte me ore te tera tek lokali im, por une

Lexo tregimin »

Rastesia

Gjithmonë kam besuar se rastësia ka një rol të rëndësishëm në jetën e secilit. Ajo nuk varet prej nesh, paraqitet si një mundësi zgjedhje dhe

Lexo tregimin »

Kafeja e dyte

Po kaloja i menduar në hapësirën e rrethuar me tela, përpara operës. Aty pranë, në të majtë, dikush ishte përkulur mbi një torbë të madhe

Lexo tregimin »

Aventura Elbasanase

Kisha shkuar me punë në Elbasan dhe do të qëndroja për një farë periudhe. Të them të drejtën u mërzita, se pasi mbaronte orari i

Lexo tregimin »

Miku i vjeter

Geni ishte djale i kendeshem dhe ia dinte vlerat vetes. Por kjo e bente te mbyllur ne vetvete dhe nuk dinte se çfare kerkonte. Vajza

Lexo tregimin »

Kushuriri i dashur

Isha ende mjaft i ri kur mesova se nuk isha si gjithe te tjeret. Kjo me ndodhi kur u gjenda midis djemeve qe po laheshin

Lexo tregimin »
Scroll to Top